
Látkové kreslo ZENFLEX, zelená
61×96 cm, na kreslá, priemer
SkladomDoprava zadarmoRozmery 40×35 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozmery: 40cm/35cm/6cm Kvalitný podsedák na stoličku: Podsedáky sú vyrobené z pevnej látky, odolné voči škvrnám a nečistotám, vodeodolné 100% polyester. Vďaka tomu sú ideálne nielen do kuchyne či jedálne, ale aj do záhrady. Vankúš má ozdobné prešívanie Spôsob čistenia: Podsedák je rozoberateľný, poťah možno prať na 40°C Škvrny a nečistoty odstráňte mäkkou špongiou a roztokom vody a mydla (teplota 30°C) alebo jemnými čistiacimi prostriedkami. POZNÁMKA: Nečistite agresívnymi chemikáliami obsahujúcimi rozpúšťadlá a bielidlá.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Umiestnenie | Na stoličky |
|---|---|
| Záhradné | Ano |
| Tvar | Hranaté |
| Farba | Ružová |
| Prevedenie | Hladké |
| Materiál výplne | Molitan |
| Materiál poťahu | Polyester |
| Rozmer | 40 × 35 cm |
| Určenie | Stoličky |
| Výrobca | Golden Garden |
| Dostupnosť | Skladom |
| Požadované vlastnosti | Jednofarebné S upevňovacími šnúrkami So snímateľným poťahom |

61×96 cm, na kreslá, priemer
SkladomDoprava zadarmo
48×6 cm, na stoličky, záhradný
SkladomDoprava zadarmo
110×90 cm, záhradný, na kreslá
Skladom
110×90 cm, na hojdačky, záhradný
Skladom
Na hojdačky, záhradný, na kreslá
Skladom
45×45 cm, na stoličky, na kreslá
Na odoslanie o 5 dní
40×40 cm, na stoličky, záhradný
Na odoslanie o 5 dní
60×190 cm, na lehátka, záhradný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na hojdačky, záhradný, na kreslá
Skladom