Odporúčame
Tmavosivá rohová sedacia súprava ORANGE Varianta: Ľavý roh
História cien
- 28. 5. 2026 - 766,3 €
- 15. 1. 2024 - 766,3 €
Popis produktu
Vzhľad pohovky Prevedenie: Rohová, Pohovka do L Veľkosť : Pohovka do 250 cm Farba: Tmavosivá Poťah : ENJOY Materiál pohovky Zloženie poťahu : 100% Polyester Materiál poťahu : Látka Typ sedadla : Molitan (PUR), Pružinové jadro, Silikónové vlákno Odolnosť proti oderu (Martindale): 45 000 Nohy: Masív buk (Svetlé drevo) Konštrukcia: Drevo masív (borovica), Polstrovanie, Drevovláknitá doska Rozmery pohovky Šírka: 230 cm Šírka sedadla leňošky: 65 cm Hĺbka : 158 cm Výška: 85 cm Výška sedu: 50 cm Výška nôh: 13 cm Plocha na spanie: 200 x 120 cm Vybavenie Úložný priestor: Áno Lôžková úprava: Áno Vankúše: Voľné Podrúčky : Pevné Lôžková úprava Rozkladanie do lôžka: Áno Typ rozkladania : Mechanizmus so sklopnými chrbtami Dodávané v demonte. Enjoy Látka Enjoy sa vďaka svojmu povrchu radí medzi tzv. Velúrové tkaniny s veľmi jemným a mäkkým povrchom. V detaile viditeľné vlákna tvoria drobnú poréznu štruktúru. Jednofarebná vlákna netieňujú, teda tkanina vyzerá po celom povrchu rovnako. Mäkký a veľmi krátky vlas textílie je hydrofóbna. Rozliata tekutina na povrchu vytvorí drobné kvapky, ktoré jednoducho zotrite. Vyniká svojou flexibilitou, odolnosťou voči žmolkovaniu a svetl u. Počas pôsobenia prirodzeného svetla farby výrazne nemenia svoj vzhľad. Vďaka svojim vlastnostiam sa často využíva ako čalúnnická textília. Odporúčame čistiť iba špeciálnymi prípravkami pre čalúnený nábytok. Vyrobená je zo 100% polyesteru o vysokej gramáži. Dôležitým parametrom používaných tkanín je ich pevnosť a odolnosť proti oderu, tzv. Test Martindale. V laboratórnych podmienkach to znamená, že po prekonaní určitého počtu cyklov javí látka opotrebovanie. Čím je číslo vyššie, tým lepšie. Počet cyklov pri látke Enjoy je 45.000. Bežné látky v domácnosti majú okolo 20.000 cyklov.
Parametre
| Orientácia | Ľavá |
|---|---|
| Štýl | Rustikálny |
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Varianta | Ľavý roh |
| Úložný priestor | S úložným priestorom |
| Nožičky | S nožičkami |
| Varianta rohu | Pravý roh, Ľavý roh |
| Materiál poťahu | Látka |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Plocha na spanie | 120 x 200 cm |
| Rozmery | 230 x 158 x 85 cm |
| Výška sedu | 46 cm |
Najlepšie produkty od SCANDIshop.sk

Detský úložný box DOMČEK D3 biely
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Detský úložný box DOMČEK D3 borovica
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Pudrovo ružové kancelárske kreslo AVOLA VELVET
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
Bellamy Biela zásuvka pod postieľku RATATA
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Úložný box pod posteľ 150 cm, biely
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dvojvrstvový chránič matraca - TOPPER 90x200 cm
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusová osuška BAMBOO 70 x 140 cm hnedá, 70% bambus | 30% bavlna
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Súprava 2 háčikov na kúpeľňový radiátor SEZA
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky ELIVINE biele Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky PINTURA sivé Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky BALUNEA biele Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky JEDNOROŽEC A MESIAC biele
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čalúnená posteľ boxspring GLORIEN VELVET 100x200 cm sivá Matrac: Bonell pružinová matrac
98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Svetlosivé kancelárske kreslo AVOLA VELVET
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetlo hnedé kancelárske kreslo AVOLA VELVET
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky do postieľky LUNETTA ružové Rozmer obliečok: 45 x 65 cm | 90 x 135 cm
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Latkový rošt s textíliou 90 x 200 cm
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Uterák CLYR 50x100 cm krémový, 100% bavlna
50×100 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom






















