









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toolight, stropné svietidlo 44x13x15,5 cm 3xG9 APP1164-3CP, čierna-zlatá, OSW-14017 Výrobca: Toolight Typ: strop - závesný Farba: Zlatá / čierna Materiál: kov a mliečne sklo Veľkosť: 44x13x15,5 cm Výška: 98 cm Priemer odtieňa: 9,5 cm Dĺžka kábla: 85 cm Svetelný zdroj: 3xG9 Napätie: 230V Maximálny výkon žiarovky: 25W Žiarovky v cene: Nie Certifikácia: CE, RoHS
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Industriálny |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Hranaté |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné, Viaceré v skupine |
| Farba | Čierna |
| Kód výrobcu | OSW-14017 |
| Model | APP1164-3CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Séria svietidiel | Loft |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V, 60W |
| Materiál | Kov, hliník |
| Počet svetelných bodov | 3 |
| Pre závit typu: | E27 |
| Farba svetla | Záleží od žiarovky |
| Energetická trieda | A |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | 60W |
| Ean | 5902557378944 |
| Dĺžka (mm) | 290 |
| Výrobca | Toolight |

V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
LED, kovové, plastové
SkladomKovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, sklenené, kovové
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Papierové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
Drevené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Papierové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
SkladomV modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo