





Rozmery 88×44×53 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál stoličky Zamatová tkanina: Čierna Kov: Matná čierna Rozmery stoličky Šírka: 44,5 cm Šírka sedadla: 44,5 cm Hĺbka: 53 cm Hĺbka sedu: 40 cm Výška: 88,5 cm Výška sedu: 48,5 cm Nosnosť: 110 kg Štýl spájajúci jednoduché tvary a vysokú funkčnosť. Stavte na striedme doplnky, jemnú paletu farieb a prírodné materiály. Skvelými doplnkami do škandinávskej jedálne sú vždyzelené rastliny, farebné prestieranie a veľké kovové lampy. Škandinávsky interiér sa nezaobíde veľkých okien a osvetlenia, ktoré zaručia svetlo aj počas krátkych dní. Čierna jedálenská stolička Turin dokonale zapadne do jedálne inšpirovanej škandinávskymi krajinami. Jednoduché prešívanie a čierne nohy zlaďte so stolom s kovovými elementmi. Výborne vyzerajú rôzne farby stoličiek pri jednom stole. Nebojte sa zmeny.
| Šírka: | 44 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 53 cm |
| Výška: | 88 cm |
| Štýl | Škandinávsky |
|---|---|
| Materiál sedáku | Látka |
| Materiál | Kov |
| Materiál nôh | Kov |
| Otočné | Nie |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Nosnosť | 110 kg |
| Poťah | Čalúnená |
| Materiál poťahu | Zamatová tkanina |
| Typ nohou | Štyri nohy |
| Vzor | Jednofarebný |
| Výška sedu | 48,5 cm |
| Vzhľad opierky | Plná |
| Vzhľad | Klasický |

Drevená, kovová, čalúnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
81×51×55 cm, drevená, čalúnená
SkladomDoprava zadarmo
78×49×44 cm, kovová, skladacia
SkladomDoprava zadarmo
79×45×55 cm, v dekore dub, v škandinávskom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
76×45×40 cm, drevená, čalúnená
Dostupné v 9 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×46×54 cm, drevená, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, čalúnená, s podrúčkami
Na odoslanie o 3 dni
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z polyesteru
Skladom