Porovnajte ceny od 111 € do 111,93 € v 3 e-shopoch:
NARDI Záhradná stolička NET SALICE, plastová
Rozmery 80×61×59 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 111 € do 111,93 €:
História cien
- 30. 5. 2026 - 111,62 €
- 24. 3. 2026 - 111,62 €
- 24. 2. 2026 - 112,62 €
- 18. 2. 2026 - 110,95 €
- 13. 2. 2026 - 111,72 €
- 15. 12. 2025 - 112,62 €
- 28. 11. 2025 - 105,02 €
- 30. 5. 2026 - 111 €
- 24. 3. 2026 - 111 €
- 24. 2. 2026 - 111,93 €
- 18. 2. 2026 - 109 €
- 13. 2. 2026 - 109 €
- 15. 12. 2025 - 111,93 €
- 28. 11. 2025 - 91,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Exteriérová stolička NET je vyrobená zo sklolaminátu a polypropylénovej živice. Charakteristická je efektným dierovaným vzdušným vzorom. Stolička NET ozvláštni svojim talianskym štýlom každú záhradu či terasu. Spríjemnite si relax s outdoor nábytkom od talianskeho výrobcu NARDI. Vlastnosti záhradnej stoličky NET SALICE: vyrobené zo sklolaminátu a polypropylénovej živice, s UV aditívami, farba salice (modro-zelená) odolné voči atmosférickým vplyvom podrúčky ako súčasť kostry protišmykové nohy nosnosť: 200 kg stohovateľnosť – 6 ks certifikované CATAS taliansky dizajn #technicka-specifikacia# vyrobené zo sklolaminátu a polypropylénovej živice, s UV aditívami, farba salice (modro-zelená) odolné voči atmosférickým vplyvom podrúčky ako súčasť kostry, vo výške 69 cm protišmykové nožičky nosnosť: 200 kg stohovateľnosť – 6 ks celková výška: 80 cm šírka: 60,5 cm hĺbka: 58,5 cm výška sedu: 46,5 cm certifikované CATAS taliansky dizajn #technicka-specifikacia-konec# #rozmery# #rozmery-konec#
Rozmery
| Šírka: | 61 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 59 cm |
| Výška: | 80 cm |
Parametre
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Uloženie | Stohovateľné |
| S podrúčkami | Ano |
| Farba | Zelená |
| Kolekcia | Kolekcia NET |
| Typ konštrukcie | Pevné |
| Ďalšie vlastnosti | Stohovateľné |
| Umiestnenie | Terasa, Balkón |
| Výrobca | Nardi |
Odporúčame

Záhradná stolička ALINA - set 6 ks
90×54×72 cm, kovová, stohovateľná
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Multifunkčná záhradná stolička Beast 900180 - 59 x 49 x 27 cm
49×59×27 cm, plastová, s podrúčkami
Na odoslanie o 2 dni