





Rozmery 80×61×59 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Exteriérová stolička NET je vyrobená zo sklolaminátu a polypropylénovej živice. Charakteristická je efektným dierovaným vzdušným vzorom. Stolička NET ozvláštni svojim talianskym štýlom každú záhradu či terasu. Spríjemnite si relax s outdoor nábytkom od talianskeho výrobcu NARDI. Vlastnosti záhradnej stoličky NET BIANCO vyrobené zo sklolaminátu a polypropylénovej živice, s UV aditívami, biela farba odolné voči atmosférickým vplyvom podrúčky ako súčasť kostry protišmykové nohy nosnosť: 200 kg stohovateľnosť – 6 ks certifikované CATAS taliansky dizajn #technicka-specifikacia# vyrobené zo sklolaminátu a polypropylénovej živice, s UV aditívami, biela farba odolné voči atmosférickým vplyvom podrúčky ako súčasť kostry, vo výške 69 cm protišmykové nožičky nosnosť: 200 kg stohovateľnosť – 6 ks celková výška: 80 cm šírka: 60,5 cm hĺbka: 58,5 cm výška sedu: 46,5 cm certifikované CATAS taliansky dizajn #technicka-specifikacia-konec# #rozmery# #rozmery-konec#
| Šírka: | 61 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 59 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Uloženie | Stohovateľné |
| S podrúčkami | Ano |
| Farba | Biela |
| Kolekcia | Kolekcia NET |
| Typ konštrukcie | Pevné |
| Ďalšie vlastnosti | Stohovateľné |
| Umiestnenie | Terasa, Balkón |
| Výrobca | Nardi |

Stohovateľná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
49×59×27 cm, plastová, s podrúčkami
Na odoslanie o 2 dni