Porovnajte ceny od 15,9 € do 15,99 € v 2 e-shopoch:
Doručenie od 6 €Na odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
SkladomDoručenie za 3,49 €14 dní na vrátenie
Rozmery 21×19 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 15,9 € do 15,99 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka RIDDER Rozmer 185x205x80 mm Priemer zátky 160 mm Šírka 185 mm Výška 205 mm Hĺbka 80 mm Farba Zlato Materiál Oceľ Tvar Kruhové Inštalácia Na postavenie Hmotnosť 0.0 kg
| Šírka: | 19 cm |
|---|---|
| Výška: | 21 cm |
| Zväčšovacie | Ano |
|---|---|
| Umiestnenie | Stolné |
| Farba | Žltá |
| Priemer zátky | 160 |
| Rozmer | 185x205x80 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Ean | 4006956170145 |
| Výška (mm) | 205 |
| Šírka (mm) | 185 |
| Výrobca | Ridder |
| Séria | Ridder |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - kozmetické zrkadlá |