

Rozmery 25×27 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Táto originálna bytová drevená dekorácia Športová motorka čierna sa skvelo hodí na stenu do obývacej izby alebo detskej izby každého fanúšika motorizmu. Niektorí tieto silné stroje milujú, iní ich obdivujú, v niekom budia rešpekt a niektorí ich dokonca nenávidia. Či už patríte do akejkoľvek z týchto skupín, s touto dekoráciou nestúpite vedľa. Vďaka tomuto originálnemu doplnku s 3D efektom budete súčasťou motorkárskeho sveta každý deň. Podporujeme malých živnostníkov. Drevené dekorácie na stenu nechávame ručne vyrábať v domácej dielni výrobcu. Dekorácia je vyrobená z materiálu čierna drevovláknitá doska s vysokou hustotou. Drevený obraz odporúčame zavesiť na stenu pomocou klincov alebo prostredníctvom montážneho lepidla (MONTACK, MAMUT .....)
| Šírka: | 27 cm |
|---|---|
| Výška: | 25 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť obrazu | 27 x 25 cm |
| Hrúbka obrazu | 0,3 cm |
| Výrobca | Veselá Stena |

67-125×138-260 cm, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Skladom