Odporúčame
Trojsedačka Luana - smaragdová
Rozmery 85×178×78 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 396 €
- 4. 4. 2024 - 396 €
- 15. 1. 2024 - 339 €
Popis produktu
Trojsedačka Luana v smaragdovej farbe je moderným a štýlovým doplnkom do každého interiéru. Jej značka Kondela zaručuje kvalitu a dlhú životnosť. Sedačka je dodávaná v demonte, ale jej montáž je jednoduchá a rýchla. Luana trojsedačka má rovný priestorový tvar, ktorý sa hodí do väčšiny obývacích miestností. Jej moderný vzhľad a tmavozelená farba prinesú do vášho domova sviežosť a eleganciu. Poťah sedačky je vyrobený z látky, ktorá je príjemná na dotyk a ľahko sa udržiava - stačí ju utierať namokro. Parametre sedačky Hĺbka sedadla: 48 cm Výška sedadla: 46 cm Šírka: 178 cm Hĺbka: 78 cm Výška: 85 cm Váha s obalom dodávateľa: 52 kg Sedačku Luana môžete využiť celoročne. Napriek tomu, že nemá nastaviteľné opierky hlavy ani rúk, poskytuje pohodlné a príjemné sedenie. Jej odolnosť je dokázaná 100 000 cyklami Martindale, čo znamená, že sa môžete spoľahnúť na jej dlhú životnosť. Trojsedačka Luana je dostupná v viacerých farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať presne to, čo sa hodí do vášho interiéru. Sedačka nemá rozkladaciu funkciu ani úložný priestor, ale jej hlavnou prednosťou je moderný dizajn a pohodlné sedenie.
Rozmery
| Šírka: | 178 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 78 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Štýl | Moderný |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Váha s obalom dodávateľa | 52 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.6738 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Luana |
| Hĺbka sedadla (cm) | 48 |
| Výška sedadla (cm) | 46 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Zelená |
| Farba (slovne) | Smaragdová |
| Prevedenie poťahu | Zelená |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Oderuodolnosť (cykly martindale) | 100000 |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ sedačky | Trojsedačka |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom



































