Odporúčame
Toaletný stolík s osvetlením Hollywood XL - biela
Rozmery 140×120×55 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 307 €
- 5. 10. 2024 - 307 €
- 12. 9. 2024 - 272 €
- 4. 4. 2024 - 307 €
- 15. 2. 2024 - 294 €
- 6. 2. 2024 - 235 €
- 15. 1. 2024 - 294 €
Popis produktu
Tento toaletný stolík s názvom Hollywood XL od značky HALMAR je ideálnym doplnkom do každej spálne. S jeho moderným vzhľadom a svetlou bielou farbou prinesie do vášho interiéru sviežosť a eleganciu. Stolík je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - dyhovanej DTD, ktorá je známa svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Hoci sa dodáva v demonte, jeho montáž je jednoduchá a rýchla. Parametre produktu Výška: 140 cm Šírka: 120 cm Hĺbka: 55 cm Čistá váha dodávateľa: 55.6 kg Váha s obalom dodávateľa: 57.1 kg Pri údržbe stolíka postačuje utierať ho navlhko, čím si zachová svoj pôvodný vzhľad po dlhú dobu. Napriek tomu, že neobsahuje osvetlenie ani funkciu pomalého zatvárania, jeho praktickosť a funkčnosť ostáva nezmenená. Toaletný stolík Hollywood XL je dostupný v jednom farebnom prevedení a je určený na celoročné využitie. Jeho svetlá farba dodá vášmu interiéru sviežosť a pocit čistoty. Bez ohľadu na to, či hľadáte nábytok do novej spálne alebo chcete obnoviť svoju súčasnú, tento toaletný stolík bude skvelou voľbou. S jeho pomocou sa každodenné líčenie a príprava na deň stane potešením.
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 140 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Osvetlenie | Ano |
| Farba | Biela |
| Čistá váha dodávateľa | 55.6 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 3 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 57.1 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1162 m3 |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Hollywood XL |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Dyhovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Dyhovaná DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Záhradný slnečník Casuar M - béžová
Priemer, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB25S3 25 l - popolavá
34×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom









