Odporúčame
Kreslo Clubby 2 - sivá / prírodná
Rozmery 64×66×58 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 114 €
- 11. 10. 2024 - 114 €
- 5. 10. 2024 - 134 €
- 12. 9. 2024 - 119 €
- 19. 8. 2024 - 134 €
- 18. 7. 2024 - 114 €
- 4. 4. 2024 - 134 €
- 15. 1. 2024 - 133 €
Popis produktu
Kreslo Clubby 2 v sivej / prírodnej farbe je ideálnym doplnkom do každého interiéru. S jeho moderným vzhľadom a tmavou farbou látky sa hodí do rôznych štýlov zariadenia. Kreslo je vyrobené z kvalitného materiálu, konkrétne látky a masívu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a odolnosť. Produkt sa dodáva v demonte, ale montáž je jednoduchá a nezaberie veľa času. Výška sedadla je 41 cm, čo poskytuje pohodlné sedenie pre každého. Napriek tomu, že kreslo nemá nastaviteľné opierky hlavy ani rúk a nedisponuje relaxačnou funkciou, jeho pohodlie je stále na vysokej úrovni. Kreslo Clubby 2 nie je dizajnovým nábytkom, ale svojím štýlom a kvalitou sa môže porovnávať s tými najlepšími kusmi na trhu. Je určené na celoročné použitie v interiéri. Údržba kresla je jednoduchá - stačí ho utierať namokro. Tento produkt patrí do kategórií Nábytok, Lacné kreslá (fotelky), Klasické kreslá. Je dostupný v viacerých farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať presne to, čo sa hodí do vášho interiéru. Hmotnosť kresla s obalom dodávateľa je 15,6 kg a čistá hmotnosť dodávateľa je 15,1 kg. Kreslo Clubby 2 od značky HALMAR je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlné a štýlové sedenie do svojho domova alebo kancelárie.
Rozmery
| Šírka: | 66 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 58 cm |
| Výška: | 64 cm |
Parametre
| Materiál | Látka |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Štýl | Moderný |
| Váha s obalom dodávateľa | 15.6 kg |
| Čistá váha dodávateľa | 15.1 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.2077 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Clubby 2 |
| Výška sedadla (cm) | 41 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivá / prírodná |
| Prevedenie poťahu | Sivá |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / masív |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Taburetka | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ kresla | Klasické |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom




























