Odporúčame
Kreslo (ušiak) Tyrion - horčicová / čierna
Rozmery 91×75×86 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 211 €
- 5. 10. 2024 - 211 €
- 12. 9. 2024 - 192 €
- 15. 1. 2024 - 230 €
Popis produktu
Toto kreslo (ušiak) Tyrion v horčicovej / čiernej farbe je ideálnym doplnkom do vášho interiéru. S jeho moderným vzhľadom a tmavou farbou prinesie do vašej obývačky štýl a eleganciu. Kreslo je vyrobené z kvalitnej látky, ktorá je odolná a ľahko sa udržuje - stačí ju utierať namokro. Kreslo Tyrion má výšku sedadla 48 cm, čo zaručuje pohodlné sedenie. Hoci nemá nastaviteľné opierky hlavy ani rúk, ani relaxačnú funkciu, jeho dizajn a komfort sú viac než dostatočné na to, aby ste si mohli vychutnať svoje voľné chvíle. Toto kreslo je tiež veľmi pevné - dokáže uniesť maximálne zaťaženie až 120 kg. Montáž tohto kresla je jednoduchá, pretože sa dodáva v demonte. Napriek tomu je stabilné a odolné. Jeho rozmery sú 91 cm na výšku, 75 cm na šírku a 86 cm na hĺbku, takže sa zmestí do väčšiny priestorov. Kreslo Tyrion nie je len praktické a pohodlné, ale aj esteticky príťažlivé. Jeho horčicová / čierna farba a moderný vzhľad sú skutočne pútavé. Toto kreslo je dostupné v rôznych farebných prevedeniach, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie zapadne do vášho interiéru. Bez ohľadu na to, či hľadáte kreslo do obývačky alebo študovne, kreslo Tyrion je skvelou voľbou. Je to nielen pohodlné a praktické sedenie, ale aj elegantný doplnok do vášho domova.
Rozmery
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 86 cm |
| Výška: | 91 cm |
Parametre
| Typ | Ušiaky |
|---|---|
| Materiál | Látka |
| Štýl | Moderný |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.4103 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 14.5 kg |
| Čistá váha dodávateľa | 14 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Tyrion |
| Výška sedadla (cm) | 48 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 120 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Žltá |
| Farba (slovne) | Horčicová / čierna |
| Prevedenie poťahu | Žltá |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / masív |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Taburetka | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ kresla | Klasické |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom


























