Odporúčame
Toaletný stolík s taburetkou Sara - biela
Rozmery 130×80×40 cm
História cien
- 25. 5. 2026 - 156 €
- 5. 10. 2024 - 156 €
- 12. 9. 2024 - 136 €
- 4. 4. 2024 - 156 €
- 15. 3. 2024 - 150 €
- 15. 1. 2024 - 164 €
Popis produktu
Toaletný stolík s taburetkou Sara od značky HALMAR je elegantným a praktickým doplnkom do každej spálne. S jeho svetlou bielou farbou a moderným vzhľadom prinesie do vášho interiéru sviežosť a eleganciu. Stolík je vyrobený z kvalitného aglomerovaného materiálu - MDF, ktorý je známy svojou pevnosťou a odolnosťou. Jeho čistá váha je 21 kg, pričom výška stolíka dosahuje 130 cm, šírka 80 cm a hĺbka 40 cm. Tento toaletný stolík sa dodáva v demonte, no jeho montáž je jednoduchá a rýchla. Na povrchu stolíka nájdete dostatok miesta pre vaše kozmetické potreby. Napriek tomu, že tento model nemá funkciu pomalého zatvárania ani osvetlenie, jeho jednoduchosť a funkčnosť ho robia ideálnym pre tých, ktorí uprednostňujú minimalistický štýl. Údržba tohto toaletného stolíka je veľmi jednoduchá - stačí ho utierať navlhko. Je určený na celoročné použitie v interiéri. K stolíku je priložená aj pohodlná taburetka, ktorá dokonale dopĺňa jeho dizajn. Stolík Sara je dostupný v jednom farebnom prevedení. Jeho svetlá farba a moderný vzhľad sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú jednoduché, ale štýlové riešenie pre svoju spálňu.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 130 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Stolička | Ano |
| Osvetlenie | Ano |
| Váha s obalom dodávateľa | 21.5 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1518 m3 |
| Čistá váha dodávateľa | 21 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Sara |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | MDF / sklo |
| Druh aglomerovaného materiálu | MDF |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom










