Porovnajte ceny od 144,2 € do 199 € v 7 e-shopoch:
Kreslo Pastore - svetlobéžová / svetlý orech
Rozmery 76×66×69 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 7 e-shopov v cenovom rozpätí od 144,2 € do 199 €:
História cien
- 27. 5. 2026 - 161,74 €
- 26. 5. 2026 - 161,74 €
- 22. 5. 2026 - 161,71 €
- 16. 5. 2026 - 161,67 €
- 8. 5. 2026 - 164,27 €
- 1. 5. 2026 - 164,23 €
- 25. 4. 2026 - 164,21 €
- 18. 4. 2026 - 164,26 €
- 11. 4. 2026 - 164,21 €
- 28. 3. 2026 - 164,07 €
- 19. 3. 2026 - 167 €
- 14. 3. 2026 - 166,19 €
- 7. 3. 2026 - 166,21 €
- 1. 3. 2026 - 166,36 €
- 21. 2. 2026 - 167,2 €
- 14. 2. 2026 - 167,19 €
- 7. 2. 2026 - 167,2 €
- 1. 2. 2026 - 167,7 €
- 24. 1. 2026 - 167,46 €
- 17. 1. 2026 - 167,44 €
- 10. 1. 2026 - 166,63 €
- 4. 1. 2026 - 161,58 €
- 15. 12. 2025 - 170,8 €
- 13. 12. 2025 - 166,93 €
- 6. 12. 2025 - 168,1 €
- 27. 11. 2025 - 164,71 €
- 22. 11. 2025 - 176,89 €
- 15. 11. 2025 - 176,83 €
- 1. 11. 2025 - 176,64 €
- 25. 10. 2025 - 176,65 €
- 19. 10. 2025 - 176,68 €
- 11. 10. 2025 - 181,06 €
- 4. 10. 2025 - 181,11 €
- 27. 9. 2025 - 183,11 €
- 21. 9. 2025 - 183,17 €
- 13. 9. 2025 - 183,13 €
- 6. 9. 2025 - 197,63 €
- 8. 8. 2025 - 184,61 €
- 30. 7. 2025 - 190,51 €
- 2. 4. 2025 - 173,55 €
- 29. 3. 2025 - 173,6 €
- 22. 3. 2025 - 173,55 €
- 8. 3. 2025 - 173,45 €
- 1. 3. 2025 - 173,4 €
- 21. 2. 2025 - 173,25 €
- 15. 2. 2025 - 173,35 €
- 31. 1. 2025 - 173,15 €
- 22. 1. 2025 - 199 €
- 27. 5. 2026 - 144,2 €
- 26. 5. 2026 - 144,2 €
- 22. 5. 2026 - 144 €
- 16. 5. 2026 - 143,7 €
- 8. 5. 2026 - 143,9 €
- 1. 5. 2026 - 143,6 €
- 25. 4. 2026 - 143,5 €
- 18. 4. 2026 - 143,8 €
- 11. 4. 2026 - 143,5 €
- 28. 3. 2026 - 142,5 €
- 19. 3. 2026 - 155 €
- 14. 3. 2026 - 151,3 €
- 7. 3. 2026 - 151,5 €
- 1. 3. 2026 - 152,5 €
- 21. 2. 2026 - 152,5 €
- 14. 2. 2026 - 152,4 €
- 7. 2. 2026 - 152,5 €
- 1. 2. 2026 - 151,9 €
- 24. 1. 2026 - 152,3 €
- 17. 1. 2026 - 152,2 €
- 10. 1. 2026 - 151,9 €
- 4. 1. 2026 - 152,9 €
- 15. 12. 2025 - 162 €
- 13. 12. 2025 - 152,5 €
- 6. 12. 2025 - 152,7 €
- 27. 11. 2025 - 153 €
- 22. 11. 2025 - 153 €
- 15. 11. 2025 - 152,8 €
- 1. 11. 2025 - 152 €
- 25. 10. 2025 - 152 €
- 19. 10. 2025 - 152,1 €
- 11. 10. 2025 - 152,2 €
- 4. 10. 2025 - 152,4 €
- 27. 9. 2025 - 152 €
- 21. 9. 2025 - 152,3 €
- 13. 9. 2025 - 152,1 €
- 6. 9. 2025 - 175 €
- 8. 8. 2025 - 162 €
- 30. 7. 2025 - 162 €
- 2. 4. 2025 - 148,1 €
- 29. 3. 2025 - 148,2 €
- 22. 3. 2025 - 148,1 €
- 8. 3. 2025 - 147,9 €
- 1. 3. 2025 - 147,8 €
- 21. 2. 2025 - 147,5 €
- 15. 2. 2025 - 147,7 €
- 31. 1. 2025 - 147,3 €
- 22. 1. 2025 - 199 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Kreslo Pastore je elegantným a moderným doplnkom do každého interiéru. S jeho svetlobéžovou farbou a svetlým orechovým odtieňom prinesie do vášho domova pocit pohodlia a tepla. Toto kreslo je vyrobené z kvalitnej látky, ktorá je nielen pekná na pohľad, ale aj príjemná na dotyk. Maximálne zaťaženie tohto kresla je 100 kg, čo znamená, že je dostatočne odolné pre každodenné použitie. Vďaka výške sedadla 45 cm poskytuje optimálnu podporu a komfort pri sedení. Kreslo sa dodáva v demonte, ale jeho montáž je jednoduchá a rýchla. Pri údržbe tohto kresla stačí utierať namokro, čo uľahčuje jeho čistenie a zachovanie v dobrom stave. Kreslo Pastore neobsahuje relaxačnú funkciu ani nastaviteľné opierky hlavy alebo rúk, čím sa stáva ideálnym miestom pre oddych po náročnom dni. Toto klasické kreslo značky Halmar je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú jednoduchý, ale štýlový kúsok nábytku. S jeho rozmery 76 cm na výšku, 66 cm na šírku a 69 cm na hĺbku sa ľahko zmestí do akéhokoľvek priestoru. Kreslo Pastore je dostupné v jednom farebnom prevedení, čo znamená, že sa ľahko hodí k akejkoľvek farebnej schéme interiéru. Bez ohľadu na to, či ho umiestnite do obývačky, spálne alebo študovne, kreslo Pastore prinesie do vášho domova eleganciu a pohodlie.
Rozmery
| Šírka: | 66 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 69 cm |
| Výška: | 76 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S nožičkami | Ano |
| Materiál | Látka |
| Farba | Béžová |
| Čistá váha dodávateľa | 10.5 kg |
| Váha s obalom dodávateľa | 11 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.2336 m3 |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Pastore |
| Výška sedadla (cm) | 45 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 100 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Béžová |
| Farba (slovne) | Svetlobéžová / svetlý orech |
| Prevedenie poťahu | Béžová |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / masív |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Taburetka | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ kresla | Klasické |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Podobné produkty

Béžové dizajnové kreslo MIZU
73×64×62 cm, v modernom štýle, designové
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Svetlo sivé kreslo CARMEN RAVEN
99×72×75 cm, TV, s vysokou opierkou
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Masážne kreslo Pulsar 2, sivá
106×68×85 cm, rozkladacie, masážne
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Tmavo modré relaxačné kreslo AMBER 1
90×76×75 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Tmavomodré relaxačné kreslo AMBER 1
90×76×75 cm, TV, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Actona - Kreslo do obývačky Oakfield (03506)
71×79×68 cm, polohovacie, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Polohovacie kreslo sivé, elektrické TV-Q8575 GREY2
106×76×88 cm, polohovacie, s podnožkou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Hojdacie kreslo SONGMICS LYY42GYZ
115×67×91 cm, hojdacie, polohovacie
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Relaxačné polohovacie TV kreslo LYNO — látka, sivá, nosnosť 130 kg
108×70×90 cm, polohovacie, s podnožkou
Dostupné v 12 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sivé rozkladacie kreslo SPIKE
83×105×90 cm, rozkladacie, v škandinávskom štýle
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Sivé rozkladacie kreslo SPIKE
83×105×90 cm, rozkladacie, polohovacie
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Hojdacie kreslo SONGMICS LYY10G - tmavosivé
87×67×115 cm, hojdacie, polohovacie
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Relaxačné otočné kreslo FELICIA RAVEN sivé
91×79×56 cm, otočné, s nožičkami
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Relaxačné otočné kreslo FELICIA RAVEN sivé
91×79×56 cm, s podnožkou, otočné
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zamatové jedálenské kreslo ORION VELVET s čiernymi nohami, čierne
79×61×55 cm, v modernom štýle, s vysokou opierkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Látkové kreslo GLORY, sivá
106×74×99 cm, s vysokou opierkou, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Olivovo zelené relaxačné kreslo CELLA BREGO
86×73×75 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kreslo ušiak CORDU + taburet — masív, látka, prírodná / sivá
96×69×71 cm, ušiaky, s podnožkou
SkladomDoprava zadarmo
Relax kreslo s pomocou pri vstávaní TV-7072 GREY2
Polohovacie, s podnožkou, TV
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
Kreslo Ušiak hladký 1-3 dny
Ušiaky, s vysokou opierkou, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacie kreslo LAINE, tmavosivé
84×102×109 cm, rozkladacie, s podnožkou
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Olivovo zelené relaxačné kreslo CELLA BREGO
86×73×75 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kreslo Cosmo Black
Klubové, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Otočné kreslo Cloud s vysokým operadlom, tmavo béžové
S podnožkou, otočné, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacie kreslo LAINE, tmavosivé
84×102×109 cm, rozkladacie, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Škandinávske kreslo Addi (08777) s podrúčkami, béžové
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
TOGO moderné kreslo, béžové
77×78×79 cm, polohovacie, s podnožkou
Doprava zadarmo
Béžové dizajnové kreslo KOKEI ALIA, dekor orech
75×87×73 cm, s podnožkou, TV
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Béžové dizajnové kreslo KOKEI ALIA, dekor orech
75×87×73 cm, v modernom štýle, designové
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
LuxuryForm DESIGN Kreslo FREY VELUR so zlatými nohami - tmavo šedé
V modernom štýle, designové, s nožičkami
Skladom
Dizajnové kreslo CLOVER BREGO, horčicové
71×69×68 cm, v modernom štýle, designové
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Hojdacie kreslo SONGMICS LYY010Y01 - žlté
122×67×84 cm, hojdacie, polohovacie
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Šatníková skriňa Gwen 70429 4D - dub sonoma
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
