Odporúčame
Relaxačné kreslo Felipe 2 - granátová
Rozmery 103×64×84 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 229 €
- 5. 10. 2024 - 229 €
- 12. 9. 2024 - 206 €
- 15. 1. 2024 - 225 €
Popis produktu
Relaxačné kreslo Felipe 2 v granátovom prevedení je ideálnym doplnkom do každého interiéru. S jeho moderným vzhľadom a tmavou farbou prinesie do vášho domova eleganciu a štýl. Kreslo je vyrobené z kvalitnej látky, ktorá je nielen pekná na pohľad, ale aj príjemná na dotyk. Kreslo Felipe 2 sa dodáva v demonte, no jeho montáž je jednoduchá a rýchla. Hoci nie je dizajnovým nábytkom, svojím vzhľadom a funkčnosťou určite zapôsobí na každého návštevníka. Je určené na celoročné použitie a jeho maximálne zaťaženie je 120 kg. Relaxačnú funkciu tohto kresla oceníte najmä po náročnom dni. Pohodlne sa usadíte do hlbky 84 cm a výšky sedadla 48 cm. Kreslo má šírku 64 cm, čo poskytuje dostatok priestoru pre pohodlné sedenie. Údržba kresla Felipe 2 je jednoduchá - stačí ho utierať namokro. V ponuke máme viacero farebných prevedení tohto modelu, takže si môžete vybrať presne podľa svojich predstáv a potrieb. Kreslo je dodávané s čistou váhou 24 kg a váhou s obalom dodávateľa 25 kg. Relaxačné kreslo Felipe 2 je skvelým doplnkom do obývačky, spálne alebo študovne. Jeho využitie je naozaj široké. Potešte seba alebo svojich blízkych kvalitným a pohodlným sedením, ktoré prinesie relaxačné chvíle každý deň.
Rozmery
| Šírka: | 64 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 84 cm |
| Výška: | 103 cm |
Parametre
| Materiál | Látka |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 25 kg |
| Čistá váha dodávateľa | 24 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.3785 m3 |
| Hĺbka 2 | 135 cm |
| Výška 2 | 103 cm |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Felipe 2 |
| Hĺbka od - do (cm) | 84 - 135 |
| Výška od - do (cm) | 76 - 103 |
| Výška sedadla (cm) | 48 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 120 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Modrá |
| Farba (slovne) | Granátová |
| Prevedenie poťahu | Modrá |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Relaxačná funkcia |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Áno |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Taburetka | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ kresla | Relaxačné |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) ISWB20S3 20 l - sivý kameň
33×23×40 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom































