Porovnajte ceny od 75 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, nástenné svietidlo 2xG9 APP1171-2W, zlatá lesklá, OSW-14022
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
História cien
- 26. 5. 2026 - 67 €
- 16. 9. 2025 - 67 €
- 12. 2. 2025 - 67,86 €
- 26. 5. 2026 - 67 €
- 16. 9. 2025 - 67 €
- 12. 2. 2025 - 67,86 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Toolight, nástenné svietidlo 2xG9 APP1171-2W, zlatá lesklá, OSW-14022 ZNAČKA: Toolight FARBA: Zlatá lesklá MATERIÁL: Kov VLÁKNO: G9 POČET SVETELNÝCH BODOV: 2 NAPÄTIE: 230V, nie je potrebný žiadny transformátor MAXIMÁLNY VÝKON ŽIAROVKY: 25W CERTIFIKÁTY: CE, RoHS Dĺžka: 13 cm Šírka: 25,5 cm Výška : 26 cm Moderný a elegantný Moderná nástenná lampa, vyrobená s maximálnym dôrazom na detail a detail. Štýl, v ktorom bol vytvorený, bude perfektne fungovať v moderných a minimalistických interiéroch. Lampa bola vyrobená z kovu s mriežkou proti stene. VLASTNOSTI PRODUKTU: Jedinečný, elegantný dizajn Štýl, ktorý sa hodí do každej miestnosti v dome Rýchla a bezproblémová inštalácia Ideálny dekoratívny prvok Montážna sada je súčasťou súpravy Žiarovka nie je súčasťou súpravy
Parametre
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba | Biela |
| Kód výrobcu | OSW-14022 |
| Model | APP1171-2W |
| Typ svietidla | Nástenná |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V, 25 W |
| Materiál | Sklo, kov |
| Svetelný tok | Nie dotyczy |
| Počet svetelných bodov | 2 |
| Pre závit typu: | G9 |
| Farba svetla | Záleží od žiarovky |
| Energetická trieda | A |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | 25W |
| Ean | 5902557379019 |
| Dĺžka (mm) | 130 |
| Výrobca | Toolight |
Odporúčame

Retro stropné svietidlo bronzové s béžovým sklom - Jina
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Nástenná lampa mosadz 41,5 cm vrátane LED IP44 - Jerre
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Moderné bronzové nástenné svietidlo s portom USB-C - Gosna
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Moderné nástenné svietidlo hrdzavo hnedé 22 cm vrátane LED IP65 - Hannah
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
Skladom
Moderné stropné svietidlo biele 25 cm IP44 - Walden
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna okrúhla - Edwin
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Retro stropné svietidlo bronzové so zeleným sklom - Jina
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Sada 2 moderných nástenných svietidiel bielych - Otan
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna s nastaviteľným USB - Croft
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderná nástenná lampa béžová G9 štvorcová - Sola
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Moderné nástenné svietidlo čierne 100 cm vrátane LED - Clockwise
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Japandi stropné svietidlo biele 37 cm - Plu Asyesha
Zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Art Deco nástenná lampa zlatá so sklom - Ayesha
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Dizajnové nástenné svietidlo čierne s opálovým sklom IP44 - Michele
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Japandi nástenná lampa béžová s lanom IP44 - Jayla
Zapínané vypínačom, kovové, v škandinávskom štýle
Skladom
Priemyselná nástenná lampa tmavo bronzová 2-svetlá - Coen
Zapínané vypínačom, kovové, do spálne a obývačky
Skladom
Nástenná lampa čierna 2-svetlo IP44 so senzorom súmraku - Baleno II
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Moderné nástenné svietidlo čierne 31 cm IP44 - Yuma
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s bielou 35 cm IP44 - Walden
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Japandi nástenné svietidlo oranžové s čiernou farbou a lanom IP44 - Jayla
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, japandi
Skladom
Rustikálna nástenná lampa orechové drevo - Transfer
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna okrúhla 2-svetlá - Sandy
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Japandi stropné svietidlo béžové - Wabi
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Sada 2 moderných nástenných svietidiel čiernych - Otan
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderná nástenná lampa zlatá okrúhla 2-svetlá - Sandy
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Hotelová elegantná nástenná lampa tmavý bronz s jantárovým sklom - Stavelot
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna štvorcová 2-svetlo - Sandy
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna vrátane LED IP54 štvorcová - Evi
LED, sklenené, kovové
Skladom
Dizajnové nástenné svietidlo čierne so svetlozeleným sklom IP44 - Michele
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Moderná nástenná lampa biela plochá - Gipsy Arles
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom











