Odporúčame
Orion Kôš na bielizeň Slim 45 l, čierna
Rozmery 61×41×32 cm
12,99 €
História cien
- 27. 5. 2026 - 12,99 €
- 18. 2. 2026 - 12,99 €
- 16. 2. 2026 - 14,99 €
- 11. 12. 2025 - 16,99 €
- 4. 12. 2025 - 15,49 €
- 2. 12. 2025 - 13,99 €
- 1. 12. 2025 - 14,99 €
- 28. 11. 2025 - 14,49 €
- 18. 11. 2025 - 14,99 €
- 11. 11. 2025 - 15,99 €
- 7. 1. 2025 - 16,99 €
- 31. 12. 2024 - 17,99 €
- 15. 1. 2024 - 16,99 €
Popis produktu
Bielizňový kôš je nepostrádateľným pomocníkom na uloženie špinavej bielizne, ktorá by sa inak váľala po celom byte. Tento užší kôš v čiernej farbe je vyrobený z recyklovaného PP plastu, je pevný a pritom ľahký. Je možné ho umiestniť do chodby aj kúpeľne, vedľa práčky alebo skrinky, a do ďalších do miest, kde nie je veľa priestoru.Má dierovanú štruktúru, takže môže vzduch voľne cirkulovať a vložená bielizeň nezatuchne.Možno ho využiť napr. aj na uloženie lôžkovín, záhradných podsedákov alebo plyšákov.
Rozmery
| Šírka: | 41 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 32 cm |
| Výška: | 61 cm |
Parametre
| Tvar koša | Hranatý |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Uzatváranie | S poklopom |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka (cm) | 32,5 cm |
| Objem (l) | 45 l |
| Šírka (cm) | 41 cm |
| Výška (cm) | 61 cm |
| Výrobca | Orion |










