


Čalúnená posteľ Karo. Elegancia, jednoduchosť a štýl sú hlavnými výhodami týchto nadčasových čalúnených postelí, zaisťujúce pohodlné spanie. Vysoká opierka hlavy poskytuje výbornú podporu pre chrbát v sede, čo ocenia predovšetkým klienti pri čítaní kníh alebo sledovaní televízie. Táto posteľ dodáva jedinečnú atmosféru interiéru. Posteľ je potiahnutá kvalitnou eko-kožou. Matrac nie je súčasťou postele. Súčasťou balenia je 32 lamelový rošt. Rozmery: Celková dĺžka postele: 214 cm Celková šírka postele: 129 cm Rozmer pre matrac: 120x200 cm
| Farba produktu | Biela;Čierna |
|---|---|
| Farebná varianta | Čierna eko-koža |
| Úložný priestor | Áno |
| Systém zatvárania | Výklopné |
| Rošt | Áno |
| Čelo | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Nosnosť | 150 kg |
| Spacia plocha | 120x200 cm |
| Váha | 110 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;Laminovaný drevený materiál;EKO-koža |
| Matrac | Nie |
| Dĺžka postele | 214 cm |
| Výrobca | TT-FURNITURE |

205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň