

Toaletný stolík P-2/SL ľavý. S naším praktickým toaletným stolíkom získate okamžite miesto pre umiestnenie všetkej svojej kozmetiky. Doprajte si ten luxus mať svoj vlastný kozmetický stolík len sama pre seba. použitie vysoko kvalitných materiálov zaujímavé prevedenie jednoduchá montáž Materiál: laminovaná drevotrieska Údržba: Povrch nábytku čistite mäkkou handričkou. Vyhnite sa použitiu chemikálií. Dodávané v demontovanom stave.
| Počet políc | 2 |
|---|---|
| Farba produktu | Biela;Hnedá |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Výsuvné;Otočné dvere |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Šírka šuplíkov | 24 cm;47 cm |
| Šírka zrkadla | 60 cm |
| Hĺbka šuplíkov | 40 cm;30 cm |
| Zrkadlo | Áno |
| Polica | Áno |
| Výška zrkadla | 50 cm |
| Váha | 37 kg |
| Materiál | Kov;Plast;Sklo;Laminovaný drevený materiál |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet zásuviek | 2 |
| Nástenné | Áno |
| Počet dverí | 1 |
| Dekor | Wenge |
| Výrobca | Akord |

85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň