Odporúčame
História cien
- 30. 5. 2026 - 109 €
- 25. 1. 2025 - 109 €
- 1. 1. 2025 - 110 €
- 7. 12. 2024 - 108 €
- 30. 11. 2024 - 112 €
- 25. 11. 2024 - 107 €
- 10. 10. 2024 - 187 €
- 6. 9. 2024 - 182 €
- 1. 7. 2024 - 179 €
- 4. 4. 2024 - 187 €
- 29. 2. 2024 - 182 €
- 15. 1. 2024 - 193 €
Popis produktu
Toaletný stolík P-2/SL ľavý. S naším praktickým toaletným stolíkom získate okamžite miesto pre umiestnenie všetkej svojej kozmetiky. Doprajte si ten luxus mať svoj vlastný kozmetický stolík len sama pre seba. použitie vysoko kvalitných materiálov zaujímavé prevedenie jednoduchá montáž Materiál: laminovaná drevotrieska Údržba: Povrch nábytku čistite mäkkou handričkou. Vyhnite sa použitiu chemikálií. Dodávané v demontovanom stave.
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška: | 142 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Zrkadlo | Ano |
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Béžová |
| Počet políc | 2 |
| Farba produktu | Hnedá |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Výsuvné;Otočné dvere |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Šírka šuplíkov | 24 cm;47 cm |
| Šírka zrkadla | 60 cm |
| Hĺbka šuplíkov | 40 cm;30 cm |
| Polica | Áno |
| Výška zrkadla | 50 cm |
| Váha | 42 kg |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet zásuviek | 2 |
| Nástenné | Áno |
| Počet dverí | 1 |
| Výrobca | Akord |
Recenzie
Používateľské recenzie
Navonok pekne ale chýbali šrubky nabytkové 4 kusy a tiež klinčeky tak sme museli dokupit a taktiež závesky na šufliky sú veľmi nekvalitne slabé , zle sa otvára šuflik a neoznačené kde majú byť.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Skrinka na topánky K022 - Dub wotan/grafit
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň

