








Rozmery 25×38×38 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Drevený kvetináč hnedý 38x38x25cm je impregnovaný a odolný voči poveternostným vplyvom. Kombinácia moderného dizajnu s eleganciou urobí z Vašej záhrady originálne miesto. Popis Vyrobený z borovicového dreva Drevený kvetináč je natretý a podšitý agrotextíliou , ktorá je prichytená sponkami Na dne kvetináča sú malé dierky, ktoré umožnia odtekanie prebytočnej vody Drevo z ktorého je kvetináč vyrobený sa natiera máčaním , prípravkom, ktorý okrem farby aj impregnuje a chráni kvetináč pred poveternostnými vplyvmi. Vonkajšie rozmery Dĺžka: 38 cm Šírka: 38 cm Výška bez nôh: 22 cm Výška s nohami: 25 cm Vnútorné rozmery Dĺžka: 33 cm Šírka: 33 cm Výška: 21 cm Tolerancia rozmeru cca 1 cm Na naplnenie kvetináča budete potrebovať asi 33 litrov zeminy.
| Šírka: | 38 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 38 cm |
| Výška: | 25 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Veľkosť | Stredné |
| Farba | Hnedá |
| Tvar | Hranaté |
| Farba kvetináča | Tmavo hnedý |
| Samozavlažovací kvetináč | Nie |
| Materiál kvetináča | Drevený kvetináč |
| Veľkosť kvetináča (šxdxv) | 38x38x25cm |
| Výrobca | Bestent |

21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
51×33×33 cm, betónový, samozavlažovací
Skladom
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
15×20×61 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
Betónový, vonkajší, izbový
Skladom