







Rozmery 75×96×205 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Pohodlná a štýlová jednolôžková posteľ s roštom a úložným priestorom BORAN 90 z rovnomennej kolekcie nábytku, dopraje úžasný oddych vašim ratolestiam. Úložný priestor tvoria dve zásuvky. S rozmerom (ŠxHxV): 96x204,6x75 cm si posteľ nájde miesto v nejednej detskej alebo študentskej izbe. Spacia plocha postele predstavuje (ŠxH): 90x200 cm. Posteľ je vybavená lamelovým roštom s kovovým rámom, ale matrac je potrebné si k posteli dokúpiť. Vkusná a zaujímavá kolekcia moderného nábytku Boran si získa srdcia rôznych vekových kategórií. Stane sa zaujímavou pre obidve pohlavia, pretože má veľmi príjemnú kombináciu farieb dub artisan a sivej. Vyrobená je z laminovanej drevotriesky. Príjemne sa hodí do moderného štýlu vašich ratolestí a vďaka nábytku kolekcie Boran, im budete môcť vytvoriť perfektný priestor na realizáciu od útleho detstva až k študentským časom. Z rôznych modulov si môžete vybrať jednotlivé kúsky nábytku, podľa vašej skutočnej potreby a vkusu.
| Šírka: | 96 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 205 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Set | Bez matraca, Vrátane matraca, Vrátane roštu |
| Materiál | Lamino |
| S čelom | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.146 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 73 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 3 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Boran 90 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 90 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 90 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Dub artisan / sivá |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Áno |
| Pre počet osôb | 1 |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ postele | Jednolôžková |
| Veková kategória | Pre všetky vekové kategórie |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

80×120×200 cm, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
40-117×96×218 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
35-100×96×208 cm, drevená, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×90×200 cm, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×100×204 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×90×200 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Skladom
Drevená, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
30-85×96×216 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40-80×90×200 cm, drevená, v dekore mahagón
SkladomDoprava zadarmo
65×88×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
S úložným priestorom, vrátane matraca, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 4 týždne
60×100×204 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
120×200 cm, drevená, vrátane roštu

81×120×200 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 4 týždne
120×200 cm, vrátane matraca, vrátane matraca a roštu
Skladom
81×120×200 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Skladom
80×120×200 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
65×90×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Na odoslanie o 4 týždne
90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmo
40-100×108×218 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
81×90×200 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Na odoslanie o 4 týždne
S úložným priestorom, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
65×128×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Skladom
40-100×96×218 cm, drevená, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
92×97×211 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
50×90×200 cm, vrátane matraca, drevená
SkladomDoprava zadarmo
65×80×200 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
65×128×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
65×128×206 cm, s úložným priestorom, drevená
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom