Mexen Milo, granitový drez 435x410x171 mm, 1-komorový, čierna s čiernym sifónom, 6505441000-77-BMexen Milo, granitový drez 435x410x171 mm, 1-komorový, čierna s čiernym sifónom, 6505441000-77-BMexen Milo, granitový drez 435x410x171 mm, 1-komorový, čierna s čiernym sifónom, 6505441000-77-BMexen Milo, granitový drez 435x410x171 mm, 1-komorový, čierna s čiernym sifónom, 6505441000-77-BMexen Milo, granitový drez 435x410x171 mm, 1-komorový, čierna s čiernym sifónom, 6505441000-77-B
Mexen Milo, granitový drez 435x410x171 mm, 1-komorový, čierna s čiernym sifónom, 6505441000-77-B
Rozmery 41×44 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
Heavenshop.sk
4,6
Do obchodu
14 dní na vrátenie
Do obchodu
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Mexen Milo, granitový drez 435x410x171 mm, 1-komorový, čierna s čiernym sifónom, 6505441000-77-B Výrobca: Mexen Séria: Milo Model: 1-komorový Montáž: na pracovnú dosku Farba: čierna Povrchová úprava: hladká Dĺžka 435 mm Šírka 410 mm Výška: 171 mm Hĺbka komory: 161 mm Rozmer komory: 375x280 mm Priemer pre odtok: 90 mm Sifón + Automatická odtoková zátka Materiál: Žula (80% žula - kameň, 20% živica) Povrchová úprava je ľahké čistenie: áno Zvýšená odolnosť voči nárazu, poškriabaniu, zmene farby, vysokej teplote a teplotným šokom 2 otvory na batériu a automatickú výpusť vyrezané počas výroby Prepadový otvor: áno Jeden ďalší pred-vŕtaný otvor pre samovybíjanie s priemerom 35 mm Sada obsahuje automatický sifón: Farba: čierna Odtokový otvor: 3,5 ”; fi = 90 mm Typ: pre 1 komoru Uzáver: 1 - automatický Možnosť pripojenia umývačky riadu / práčky - Áno Prepadová zátka - Áno