Mexen Leo, drez granitový 900x500x190 mm, 1-komorový, šedá s čiernym sifónom, 6501901010-71-BMexen Leo, drez granitový 900x500x190 mm, 1-komorový, šedá s čiernym sifónom, 6501901010-71-BMexen Leo, drez granitový 900x500x190 mm, 1-komorový, šedá s čiernym sifónom, 6501901010-71-BMexen Leo, drez granitový 900x500x190 mm, 1-komorový, šedá s čiernym sifónom, 6501901010-71-BMexen Leo, drez granitový 900x500x190 mm, 1-komorový, šedá s čiernym sifónom, 6501901010-71-B
Mexen Leo, drez granitový 900x500x190 mm, 1-komorový, šedá s čiernym sifónom, 6501901010-71-B
Rozmery 50×90 cm
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťNa odoslanie o 2 týždne
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Mexen Leo, drez granitový 900x500x190 mm, 1-komorový, šedá s čiernym sifónom, 6501901010-71-B Výrobca: Mexen Séria: Leo Model: 1-komorový s odkvapkávačom Farba: šedá Povrchová úprava: hladká Dĺžka 900 mm Šírka 500 mm Výška: 190 mm Hĺbka komory: 180 mm Rozmer komory: 430x415 mm Do skrinky s rozmerom od 500 mm Sifón + Automatická odtoková zátka Materiál: Žula (80% žula - kameň, 20% živica) Zvýšená odolnosť voči nárazu, poškriabaniu, zmene farby, vysokej teplote a teplotným šokom 2 otvory na batériu a automatickú zátku vyrezané počas výroby Prepadový otvor: Áno Obojstranný drez - odkladacia plocha môže byť vpravo aj vľavo Sada obsahuje automatický sifón: Farba: čierna Odtokový otvor: 3,5 ”; fi = 90 mm Uzáver: 1 - automatický Možnosť pripojenia umývačky riadu / práčky - Áno Prepadová zátka - Áno