Odporúčame
Philips-SADA 4xLED RGB Stmievateľné svietidlo do lištového systému Hue LED RGB/44,6W/230V
História cien
- 28. 5. 2026 - 731,9 €
- 3. 1. 2026 - 731,9 €
- 7. 11. 2025 - 752,9 €
Popis produktu
Vytvorte dokonalú atmosféru pomocou stmievateľných svetiel Philips Hue. Energeticky úsporné osvetlenie, ktoré sa dá ovládať na diaľku a pomôže Vám vytvoriť si ideálne svetelné podmienky, ktoré budú vyhovovať Vaším predstavám, činnosti alebo nálade. LED RGB svietidlá do lištového systému Philips zo série PERIFO. Pustite do svojho domu farby a vytvorte tak jedinečný štýl, eleganciu a atmosféru. Zároveň získajte veľmi výkonné osvetlenie, ktoré vyčarí tú správnu atmosféru pre každú príležitosť. Váš večierok už nikdy nebude taký ako predtým. Svietidlo vyžaruje teplé až studené biele svetlo so širokým spektrom odtieňov. Rodina produktov White And Color Ambiance (WACA). RGB poskytuje kvalitné farebné svetlo - až 16 miliónov farieb. Svietidlá môžete ovládať samostatne cez aplikáciu Bluetooth alebo ich zapojte do systému inteligentného osvetlenia cez Hue Bridge a vychutnajte si kompletnú ponuku funkcií. Vytvorte si tak inteligentnú domácnosť s Hue produktami, ktoré fungujú na protokole ZigBee, a preto ľahko prepojíte produkty inej značky. Ovládanie pomocou aplikácie cez Bluetooth, získajte kontrolu svetla vo svojom dome. Vďaka funkcii Bluetooth môžete s vaším smartfónom prepojiť až 10 zariadení. V prípade zakúpenia prepojovacieho zariadenia Hue Bridge, môžete navýšiť limit pripojených zariadení až na 50 - dá sa zakúpiť tu. Úplne kompatibilné s hlasovými asistentami Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assisatnt. Balenie obsahuje: 3x bodové svietidlo, 1x svetelnú lištu, 1x 1m lištu, 1x 1,5m lištu a napájaciu jednotku umiestnenú medzi dvoma lištami. Viac informácií o systéme HUE nájdete v našom článku.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Index podania farieb (cri) | 80 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 44,6 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Teplota chromatickosti | 2000-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 3580 lm |
| Typ | Bodové svietidlo/Lištové príslušenstvo |
| Funkcie | RGB/LED technológia/Inteligentné osvetlenie |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 44,6 W |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Celkový príkon svietidla | 44,6 W |
| Štýl | Ostatné |
| Series | PERIFO Hue |
| Výrobca | Philips |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený panel OREGA N LINX 120 LED/50W/230V 4000K IP40
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/25W/230V priemer 80 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
EGLO 85971 - Stmievateľná stojacia lampa BAYA 1xR7s/230W+1xG9/33W matný chróm
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné vyhrievané zrkadlo s podsvietením CLARA ECO LED/12W/230V pr. 60 cm IP44
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
































