Odporúčame
Prešívaná baránková súprava Dual Feel ESTELLA 3 ks
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzie- Super / veľmi spokojní zákazníci (58%)
- Teplé a vhodné na zimu (25%)
- Nesúlad s fotografiou (17%)
- Nízka kvalita (8%)
História cien
- 30. 5. 2026 - 41,9 €
- 7. 11. 2024 - 41,9 €
- 15. 1. 2024 - 49,9 €
Popis produktu
Zahreje aj ochladí - stačí si vybrať stranu Hľadáte dokonale univerzálne periny, ktoré môžete spokojne používať celý rok bez toho, aby vám bola zima alebo naopak veľmi teplo? Periny, ktoré ocení zimomrivec aj horkokrvný typ? Potom ste práve našli! Náš unikátny koncept perín Dual Feel totiž kombinuje dve zdanlivo nezlučiteľné funkcie - zároveň hreje aj chladí. Teplá strana s huňatým hrejivým baránkom vás mäkko objíme a okamžite zahreje aj počas studených nocí. Zamatovohebká a hladká letná strana s nadčasovou a vkusnou bodkovou potlačou pohladí a príjemne ochladí. Prešívanú obojstrannú súpravu Estella vytvorili naši dizajnéri v rámci jedinečnej kolekcie našich originálnych produktov decoDoma ORIGINAL COLLECTION. Veríme, že sa stane skutočným pokladom vašej spálne a zárukou spokojného spánku za všetkých okolností. Unikátne obojstranné prevedenie Súprava Estella patrí medzi naše jedinečné súpravy 2 v 1 s rôznym prevedením strán. Zimná strana je hrejivý baránok SHERPA s dlhým hebkým vlasom imitujúcim vlnené rúno. Letná potlačená strana je z hladkého a priedušného mikrovlákna s chladivým efektom. Prikrývka je veľmi ľahká a prešitá, takže nestráca tvar. Celková gramáž prikrývky 495 g/m2 predstavuje vysokú kvalitu - väčšiu hrúbku, hrejivosť a mäkkosť ako majú fleecové a bavlnené deky. Obliečka na vankúš je vybavená zapínaním na zips pre jednoduché povliekanie. Potlač je riešená metódou digitálnej tlače. Tá zaručuje vysokú kvalitu a stálosť farieb aj po opakovanom praní. Mikrovlákno je antibakteriálny a antialergický materiál, ktorý odpudzuje roztoče, ľahko sa perie a udržuje. Súprava 3 dielov V balení baránkovej súpravy Estella dostanete: Prešívanú prikrývku s výplňou z dutého vlákna s rozmermi 140 x 200 cm. Prikrývka má letnú a zimnú stranu a nemusíte ju povliekať. Obliečka na vankúš s rozmermi 70 x 90 cm s letnou a zimnou stranou a zapínaním na zips. Vankúš s výplňou z dutého vlákna s rozmermi 70 x 90 cm. Súprava je vhodná na celoročné použitie doma aj na chalupe. Skvele sa hodí na prespanie návštev. Jednoducho ju vytiahnete zo skrine a je hotovo. Odporúčame prať na 40 °C s použitím antistatickej aviváže Sleepwell, ktorá zachová nadýchanosť a hebkosť vlákien. UPOZORNENIE: súprava je dodávaná vákuovo balená, výplň vankúša je nepovlečená, obliečka na vankúš je vložená do prikrývky.
Parametre
| Hrejivé tipy | Deky, prehozy a súpravy |
|---|---|
| Obsah balenia | 1x obliečka na vankúš, 1x prikrývka, 1x vankúš, vákuovo balené |
| Rozmer | Vankúš 70 x 90 cm, prikrývka 140 x 200 cm |
| Typ produktu v akcii | Barančekové súpravy, Súpravy Dual Feel |
| Značka | DecoDoma ORIGINAL COLLECTION |
| Gramáž | 495 g/m² |
| Materiál | 100% polyester - mikrovlákno |
| Prevedenie | Dual feel, Prešívané deky, Hrejivý baránok z mikrovlákna |
| Tipy na darčeky | Pre ženy |
| Typ | Súpravy |
| Výplň | Duté vlákno |
| Extra inšpirácie | Pre spálňu snov |
| Rozmer deky | 140 x 200 cm |
| Úprava | Hrejivý baránok SHERPA, hladké mikrovlákno |
| Vlastnosti | Hrejivé / chladivé, Bez povliekania, Antialergické |
| Výrobca | DecoDoma |
Recenzie
Zákazníci najčastejšie spomínajú
- Super / veľmi spokojní zákazníci (58%)
- Teplé a vhodné na zimu (25%)
- Príjemný, mäkký materiál (17%)
- Nesúlad s fotografiou (17%)
- Nízka kvalita (8%)
- Nedá sa prať v práčke (8%)
Používateľské recenzie
Super
Super
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Prikrývka je super
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Otrasna kvalita ,vobec nezodpovedalo obrazku
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Použiteľnosť v lete aj v zime
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Som spokojná
Super teplé
Zakúpené v eshope DeDoma.sk
Najlepšie produkty od DeDoma.sk

Bielastické poťahy UNIVERSO NOVÉ žíhané hnedé kreslo (š. 60 - 110 cm)
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 4 dniDoprava zadarmo
Bielastické poťahy UNIVERSO NOVÉ žíhané béžové kreslo (š. 60 - 110 cm)
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 4 dniDoprava zadarmo
Super strečové poťahy NIAGARA smotanová kreslo (š. 70 - 110 cm)
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 4 dniDoprava zadarmo
Elastický poťah na matrac so zipsom Alba 90 x 200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 4 dni
Predložka do kúpeľne béžová, súprava 2 ks
50×40-80 cm, kúpeľňová, WC
Na odoslanie o 4 dni
Super strečové poťahy NIAGARA oriešková kreslo (š. 70 - 110 cm)
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 4 dniDoprava zadarmo
Sada 3 ks obliečok na vankúšiky PUMPKINS 40 x 40 cm
S fotkou, štvorcová, so zipsom
Na odoslanie o 4 dni
Detská osuška KRTKO A ŽABKY 75 x 150 cm
Kusový, froté, bavlnený
Na odoslanie o 4 dni
Elektrická panvica obdĺžniková Vigan 6 v 1 EPAN40
S pokrievkou, s nepriľnavým povrchom, hliníková
Na odoslanie o 4 dniDoprava zadarmo
Froté osuška BALERÍNA 70 x 140 cm
Kusový, froté, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 dni
Klinový podhlavník BAMBOO Comfort 80 x 38 cm
80×15 cm, na spanie, klinový
Na odoslanie o 4 dni
Vankúš pod chrbát LEVANDUĽA 60 x 30 cm
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 4 dni
Sada pracovných uterákov mix farieb 50 x 100 cm 6 ks
Bavlnený, froté, v sadách
Na odoslanie o 4 dni
Prešívaný vodeodolný matracový chránič Rojo z mikrovlákna 80 x 200 cm
80×200 cm, chrániče, výška
Na odoslanie o 4 dni
Super strečové poťahy NIAGARA oriešková trojkreslo (š. 180 - 230 cm)
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 4 dniDoprava zadarmo
Obojstranný matrac VISCOFOAM DUO 20 cm + prešívané periny s Aloe Vera ZADARMO 90 x 200 cm
20×90×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Porcelánové taniere Olives 18 dielov, BANQUET
Porcelánová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 dniDoprava zadarmo
Umelý veniec čečiny srienistý, pr. 36 cm
Na dvere, závesný
Na odoslanie o 4 dni





















