





Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieNajlepšia cena za posledných 30 dní: 24,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Nalaďte sa do zimnej pohody s roztomilými bavlnenými obliečkami. Veselý motív so sobmi a stromčekmi zaručene učaruje všetkým milovníkom hravých vzorov. Decentný biely podklad doplnený jemnými tónmi pastelových farieb v škandinávskom štýle zapadne do každej spálne a vykúzli dokonalú zimnú atmosféru vo vašom domove.Príjemná 100% bavlna vám zaistí kvalitný a ničím nerušený spánok. Majú praktické zapínanie na zips.Obliečky sú obojstranné, z jednej strany so vzorom, druhá strana je jednofarebná.Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm
| Šírka: | 140 cm |
|---|
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Sivá |
| Motív | Zvieratká, Vianočný |
| Zapínanie | Zips |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Pokyny k údržbe | Bavlna |
| Rozmery prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 70 x 90 cm |
| Sušička | Áno |
| Typ postele | Jednolôžko štandard |
| Veľkosť | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Žehlenie | Odporúčame žehliť na strednú teplotu |
| Výrobca | 4Home |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
Stejné jako ma obrázku a to jsem chtěla
Žádná
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Pekné,dobre ušité
Materiál je tenký, čakala som kvalitnejšie
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Nekupovat.
Šunt režnej hadr, zip na bundu, jezdec se seká.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Nekvalitni kus hadru, bohuzel.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Výborný materiál
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

Bavlnená, z mikroplyšu, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Krepová, francúzska, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, krepová
SkladomDoprava zadarmo
So zipsom, z polybavlny
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikroplyšu, dvojlôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Krepová, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, so srdiečkami
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom