Odporúčame
Kreslo Infinity Chesterfield Čierna
Rozmery 73×113×88 cm
História cien
- 25. 5. 2026 - 373 €
- 1. 1. 2025 - 373 €
- 30. 11. 2024 - 366 €
- 25. 11. 2024 - 349 €
- 16. 7. 2024 - 611 €
- 1. 7. 2024 - 599 €
- 29. 2. 2024 - 597 €
- 14. 2. 2024 - 646 €
- 15. 1. 2024 - 639 €
Popis produktu
Čalúnené kreslo Infinity Chesterfield. Štýlové čalúnené kreslo Infinity Chesterfield je vyrobené z elastickej, pohodlnej, vysoko kvalitnej peny, je vybavené vysokými sedadlami s pohodlnými a mäkkými operadlami a podrúčkami. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. - použitie kvalitných materiálov - zaujímavé prevedenie - jednoduchá montáž Výplň: Kvalitná PUR pena. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Poťah: Textília Bluvel je vyrobená za 100% polyesteru. Svojimi vlastnosťami a vzhľadom sa radí medzi zamatové látky. Jemná štruktúra, mäkkosť a mierny lesk dokonale charakterizujú túto tkaninu. Tkanina je odolná voči oderu a žmolkovaniu. Údržba: Doporučujeme čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
Rozmery
| Šírka: | 113 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 88 cm |
| Výška: | 73 cm |
Parametre
| Materiál | Látka |
|---|---|
| Výška sedu | 45 cm |
| Šírka podrúčky | 30 cm |
| Výška nôh | 10 cm |
| Farba produktu | Čierna;Krémová;Modrá;Sivá;Zelená |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Farebná varianta | Čierna |
| Hĺbka sedu | 54 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 1;1 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 88 cm |
| Váha | 90 kg |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Materiál sedáku | Tkanina |
| Rozkladacie | Nie |
| Výrobca | BOLIVAR |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň

























