Odporúčame
História cien
- 28. 5. 2026 - 555 €
- 1. 1. 2025 - 555 €
- 30. 11. 2024 - 544 €
- 25. 11. 2024 - 518 €
- 16. 7. 2024 - 907 €
- 1. 7. 2024 - 887 €
- 29. 2. 2024 - 886 €
- 14. 2. 2024 - 959 €
- 15. 1. 2024 - 949 €
Popis produktu
Pohovka Roma Chesterfield III. Štýlová pohovka Roma Chesterfield III je vyrobená z elastickej, pohodlnej, vysoko kvalitnej peny, je vybavená vysokými sedadlami s pohodlnými a mäkkými operadlami a podrúčkami. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. - použitie kvalitných materiálov - zaujímavé prevedenie - jednoduchá montáž Výplň: Kvalitná PUR pena. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Poťah: Textília Bluvel je vyrobená za 100% polyesteru. Svojimi vlastnosťami a vzhľadom sa radí medzi zamatové látky. Jemná štruktúra, mäkkosť a mierny lesk dokonale charakterizujú túto tkaninu. Tkanina je odolná voči oderu a žmolkovaniu. Údržba: Doporučujeme čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
Rozmery
| Šírka: | 215 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 85 cm |
| Výška: | 77 cm |
Parametre
| Materiál čalúnenia | Látka |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Škandinávsky |
| Výška opierky | Nízka |
| Výška sedu | 46 cm |
| Šírka podrúčky | 30 cm |
| Výška nôh | 9 cm |
| Farba produktu | Čierna;Modrá;Sivá;Zelená;Béžová |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Tkanina |
| Úložný priestor | Nie |
| Farebná varianta | Modrá |
| Hĺbka sedu | 55 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 77 cm |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál zadnej časti | Tkanina |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Nie |
| Výrobca | BOLIVAR |
Recenzie
Používateľské recenzie
Pohodlné sezení
Elegantní design
Sedák není dostatečně hluboký
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň




























