









Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bavlnené obliečky s originálnym abstraktným vzorom zaručene oživia každú posteľ. Mladistvá kombinácia čiernej, žltej a sivej dodá interiéru nový svieži šmrnc a vďaka modernému dizajnu sa obliečky budú dobre vynímať v klasickej spálni, čisto chlapskej izbe alebo napríklad v izbách dospievajúcich ratolestí. Navyše sú vyrobené z mäkkej a príjemnej 100% bavlny, ktorá zaručí pohodlie a kvalitný spánok.Obliečky sú obojstranné - z jednej strany moderný vzor, druhá strana je jednofarebná, sivá. Môžete ich teda ľubovoľne kombinovať a meniť svoju posteľ každý deň. Pre maximálne pohodlie majú obliečky praktické zapínanie na zips.Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm
| Šírka: | 140 cm |
|---|
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Sivá |
| Motív | Jednofarebné |
| Zapínanie | Zips |
| Gramáž | 115 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Pokyny k údržbe | Bavlna |
| Rozmery prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 70 x 90 cm |
| Sušička | Áno |
| Typ postele | Jednolôžko štandard |
| Veľkosť | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Žehlenie | Odporúčame žehliť na strednú teplotu |
| Výrobca | 4Home |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
Dobrá kvalita
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Vypadá moc pěkně,materiál je pevný a skvěle je,že je povlečení na zip
Žádná
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Super materiál
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Je ušitý z dobré látky,je příjemný na dotek
Je dost tuhý,potisk má jen z jedné strany a u polštáře má zip na dlouhé straně místo na krátké
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Materiál fajn,farba ok, ušitie veľmi krivé
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Krepová, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jesenná, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom