



Rozmery 151×147×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Nadčasový dizajn obývacej steny KALINA skvele vyzdvihuje jej krásne farebné prevedenie biela v kombinácii s dubom tahoe. Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá sa vyznačuje odolnosťou a nenáročnou údržbou. Obývacia stena obsahuje dvoje dvierok s úchytkami, za ktorými sa nachádzajú skrinky, ktoré poskytnú dostatok miesta na odloženie pre Vás potrebných vecí, dokumentov, kníh a iných vecí. Okrem skriniek ju tvoria aj otvorené police v spodnej aj vrchnej časti a priestranná vrchná doska a položenie televízora. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 147x40x151 cm a je dodávaná v demonte. Snívate o obývačke podľa Vašich predstáv? S obývacou stenou Kalina sa Vaše sny stanú skutočnosťou a Vy si budete užívať pokoj útulnú atmosféru, ktorú ponúka.
| Šírka: | 147 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 151 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Umiestnenie | Závesné, Voľne stojacie |
| Farba | Biela |
| Skriňa | Ano |
| Knižnica | Ano |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.105 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 62 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Kalina |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Dub tahoe / biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

240×155×33 cm, v dekore dub, so skriňou
Skladom
180×210×42 cm, so skriňou, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
V dekore dub, so skriňou, s knižnicou
Skladom
So skriňou, s knižnicou, v modernom štýle
Skladom
So skriňou, matná, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
So skriňou, v modernom štýle, lesklá
Skladom
201×330×51 cm, v dekore dub, so skriňou
SkladomDoprava zadarmo
So skriňou, v modernom štýle, lesklá

So skriňou, s knižnicou, v modernom štýle

So skriňou, matná, drevená
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
V dekore dub, so skriňou, v modernom štýle
Skladom
V dekore dub, so skriňou, v modernom štýle
Skladom
V dekore dub, so skriňou, v modernom štýle

V dekore dub, so skriňou, v modernom štýle
Skladom
So skriňou, v modernom štýle, lesklá

V modernom štýle, lesklá, drevená
Skladom
So skriňou, v modernom štýle, lesklá

So skriňou, v modernom štýle, lesklá

V dekore dub, so skriňou, v modernom štýle
Skladom
So skriňou, v modernom štýle, lesklá

V dekore dub, so skriňou, s knižnicou
Skladom
V dekore dub, v modernom štýle, lesklá

V dekore dub, so skriňou, v modernom štýle

V dekore dub, so skriňou, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, lesklá, drevená

V dekore dub, so skriňou, s knižnicou

V dekore dub, so skriňou, s knižnicou
Skladom
V dekore dub, so skriňou, v modernom štýle
Skladom
V dekore dub, so skriňou, s knižnicou

V dekore dub, so skriňou, v modernom štýle

V modernom štýle, lesklá, drevená

107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom