Porovnajte ceny od 288 € do 399 € v 2 e-shopoch:
Rea Cortis, posuvná sprchová zástena 120x200cm, 6mm číre sklo, zlatý profil, REA-K8485
Rozmery 200×120 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 288 € do 399 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 288 €
- 16. 9. 2025 - 288 €
- 12. 2. 2025 - 289 €
- 26. 5. 2026 - 288 €
- 16. 9. 2025 - 288 €
- 12. 2. 2025 - 289 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Rea Cortis, posuvná sprchová zástena 120x200cm, 6mm číre sklo, zlatý profil, REA-K8485 Výrobca: Rea Séria: Cortis Typ steny: Walk-in Otváranie: Posuvné dvere Výška: 1995 mm Smer: Univerzálny (ľavé alebo pravé) Veľkosť: 120 cm Rozsah nastavenia: 1190-1205 mm Farba skla: Transparentné - transparentné Hrúbka skla: 6mm Typ skla: Tvrdené bezpečnostné sklo Povlak: Jednoduché čistenie (Easy Clean) Šírka pevného skla: 580 mm Šírka pohyblivého sklo: 610 mm Povrchová úprava: Zlatá Materiál profilu: Hliník Rozsah nastavenia stabilizačnej rozpery: 700-1200 mm OPIS VÝROBKU Pohyblivá sprchová stena, ktorej hlavnou výhodou je pohodlie a neobmedzený priestor. Extrémne jednoduché a funkčné riešenie, ideálne pre modernú kúpeľňu. Je to produkt, ktorý posilní moderný dizajn kúpeľne a poskytne úplnú slobodu pri priraďovaní sprchovej zóny k zvyšku projektu. Vďaka posuvnému otváraciemu mechanizmu zaberá stena veľmi málo miesta a je mimoriadne pohodlná. Stena je prispôsobená na inštaláciu na sprchovací kút alebo s lineárnym odtokom. Je pripevnený k stene konzolou s možnosťou rezania na príslušnú veľkosť. Model CORTIS má metódu posuvného otvárania s pohodlnou, dlhou rukoväťou, na ktorú môžete zavesiť uterák. Je vyrobený z bezpečného, vysoko kvalitného tvrdeného skla s vynikajúcou priehľadnosťou. Vďaka špeciálnej výrobnej fáze a povlaku je Easy Clean odolný a ľahko sa čistí.
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Sku | REA-K8485 |
|---|---|
| Typ sprchového kútu | Walk-in |
| Veľkosť kabíny | 120 |
| Spôsob otvárania | Posuvné |
| Typ skla | Bezpečnostné tvrdené sklo |
| Materiál profilu | Hliník |
| Úprava na stenových profiloch | 1190-1205 mm |
| Materiál rukoväte | Mosadz |
| Smer kabíny | Univerzálny |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Ean | 5902557376810 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Výrobca | Rea |
| Šírka (mm) | 1200 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Farba profilu | Zlatá lesklá |
| Farba skla | Číre sklo |
| Typ | Sprchová zástena - Posuvné dvere |
Odporúčame

Sprchová zástena walk-in 120 cm SAT Project SATBWIPRO120
Skladom
Sprchová zástena walk-in 100 cm SAT Project SATBWIPRO100C
Skladom
Sprchová zástena SAT Walk-in 60 cm SATBWI60PR
Skladom
Sprchová zástena walk-in 140 cm SAT SATBWI140MPPR
Skladom
Sprchová zástena walk-in 100 cm SAT Project SATBWIPRO100
Skladom
Sprchová zástena walk-in 90 cm SAT Project SATBWIPRO90
Výška, hĺbka, priemer
Skladom





