




Rozmery 55-67×130-170×65 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Skvelá ponuka pre tých, ktorí oceňujú funkčnosť. Tento model je možné podľa potreby využiť ako konferenčný stolík do obývačky, alebo stôl, pri ktorom sa pohodlne najeme a pri ktorom budeme môcť oslavovať rodinné oslavy. Vysoko kvalitné synchrónne vodiace lišty zaisťujú ľahké a pohodlné vysúvanie dosky stola a zdvíhací mechanizmus umožňuje ľahké nastavenie výšky v rozmedzí 58-70 cm. Ďalšou výhodou je veľká polica v spodnej časti, vďaka ktorej budete mať všetky potrebné veci vždy na dosah ruky. ĎALŠIE INFORMÁCIE: Lavica je celá vyrobená z matnej, obojstranne laminovanej, drevotrieskovej dosky hrúbky 28 mm (doska stola) a 18 mm (ostatné prvky), zakončenej 1 mm ABS hranou. V sade: zrozumiteľný návod krok za krokom, vďaka ktorému je montáž veľmi jednoduchá a zaberie 45-60 min.
| Šírka: | 130-170 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 65 cm |
| Výška: | 55-67 cm |
| Tvar | Obdĺžníkové |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| S úložným priestorom | Ano |
| Farba | Biela |
| Rozkladacie | Ano |
| Nastavenie výšky | Ano |
| Sety | Ano |
| Funkce desky | Zdvíhanie dosky (s možnosťou výškového nastavenia) |
| Materiál prevedenia | Drevotrieska |
| Nastaviteľná výška | 55 cm / 67 cm |
| Počet vložiek | 1 x 40 cm (vložka uložená samostatne) |
| Povrch | Matný |
| Stav | Nový |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 50 kg |

55-67×130-170×65 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
55-67×130-170×65 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
55-67×130-170×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
55-67×130-170×65 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
55-67×130-170×65 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
49-76×80-160×75 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
49-76×80-160×75 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
42×100×55 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
49-76×80-160×75 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
55-67×130-170×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 dni
42×100×55 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
55-67×130-170×65 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
55-67×100×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
49-76×80-160×75 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
55-67×100×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
40-45×120×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Na odoslanie o 3 dni
42×100×55 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
40-45×120×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Na odoslanie o 3 dni
40×80×80 cm, na kolieskach, kovový
SkladomDoprava zadarmo
55-67×130-170×65 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
40-45×120×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Na odoslanie o 3 dni
55-67×130-170×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
40×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
42×100×55 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
55×100-140×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
42×100×55 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
45-74×110-170×70 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
42×90×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×92×53 cm, v dekore dub, drevený
Na odoslanie o 1 týždeň
56-74×120-200×70-80 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
120×60 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový

56-74×120-200×70-80 cm, s úložným priestorom, rozkladací
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
43×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
41×110×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
35×110×19 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
55-67×130-170×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
17×145×20 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 4 dni
45×110×60 cm, oválny, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
55×100-140×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
60-76×120-180×70 cm, rozkladací, výškovo nastaviteľný
Na odoslanie o 3 dni