
Nákupný kôš prútený Dekle I.š. 37 x hl. 29 x v. 28/41(cm)
28-41×37×29 cm, priemer
SkladomRozmery 25-40×44×34 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 44 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 34 cm |
| Výška: | 25-40 cm |
| Farba | Béžová |
|---|---|
| Materiál | Proutěné |
| Udržitelné materiály | Ano |
| Velikost | Š. 44 x hl. 34 x v. 25/40(cm) |
| Množství | Kusové |
| Barva | Béžové |
| Výrobca | JIPRO |

28-41×37×29 cm, priemer
Skladom
39×44×32 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
25-40×40×30 cm, priemer
Skladom
23-40×42×32-33 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
23-36×50×34 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
23-36×42×34 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
23-36×42×34 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo

25-40×40×30 cm, priemer
Skladom
28-40×48×35 cm, priemer
Skladom
25-40×43×26 cm, priemer
Skladom
25-41×40×27 cm, priemer
Skladom
23-36×42×34 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
28×30×19 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
21-30×41×27 cm, priemer
Skladom


25-35×54×40 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
22-38×42×30 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
23-36×42×34 cm, priemer
Skladom
21-35×42×33 cm, priemer
Skladom
23-36×42×34 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
25-45×39×31 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
27-35×44×30 cm, priemer
Skladom
19-30×38×28 cm, priemer
Skladom


15×38×30 cm, priemer
Skladom
22-30×44×30 cm, priemer

23-36×42×34 cm, priemer
Skladom
20-31×37×29 cm, priemer
Skladom
23-38×47×34 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo


Prútený, okrúhly, kusový
Skladom
Prútený, okrúhly, kusový
Skladom
Prútený, okrúhly, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Prútený, kusový, priemer
Skladom
Prútený, okrúhly, kusový
Skladom
Prútený, hranatý, kusový

Prútený, hranatý, kusový
Skladom
Prútený, kusový, priemer
Skladom
Prútený, okrúhly, kusový

Prútený, hranatý, kusový
Skladom
25-34×47×32 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
50×35×26 cm, prútený, na špinavú bielizeň
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17-26×28×20 cm, priemer
Skladom
32×93×56 cm, košíky pre bábätká, prútená
SkladomDoprava zadarmo
Prútený, oválny, priemer
Skladom
51×36×29 cm, prútený, na špinavú bielizeň
SkladomDoprava zadarmo