





Rozmery 70×50 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Séria BETA Rozmer 50x70x12 cm Šírka 500 mm Výška 700 mm Hĺbka 120 mm Farba Biela Materiál MDF/lamino Typ zrkadla Zrkadlá s policou Výbava Police Hmotnosť 5.935 kg Balenie 1 ks EAN 8590913822889 Taric 70099100 Záruka 2 roky Popis série Zrkadlo s poličkou Možnosť zavesenia iba na výšku Vzhľadom na lepšiu prepravu a manipuláciu sú zrkadlo a polička dodávané zvlášť, nutná montáž Odporúčame zakúpiť osvetlenie Nevystavujte zrkadlo trvalej vlhkosti a styku s vodou. Kúpeľňu vždy riadne odvetrajte.
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Výška: | 70 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| S osvetlením | Ano |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x70x12 cm |
| Materiál | MDF/lamino, MDF/lamino |
| Výbava | Police |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka (mm) | 500 |
| Hĺbka (mm) | 120 |
| Výška (mm) | 700 |
| Šírka skrinky | 50-59 cm |
| Séria | Aqualine BETA |
| Typ | Kúpeľňové zrkadlá - bez osvetlenia |
| Výrobca | Aqualine |

60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
77×77 cm, s osvetlením, atypické
Skladom
68×67 cm, s osvetlením, atypické
Skladom
50×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch

70×40 cm, s osvetlením, oválne
Skladom
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
100×50 cm, s osvetlením, oválne
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
50×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×50 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
80×80 cm, s osvetlením, štvorcové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
71×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Skladom
Obdĺžnikové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
50×70 cm, s osvetlením, oválne
Dostupné v 2 e-shopoch

70×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Skladom
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
90×4 cm, s osvetlením, oválne
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
100×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Skladom
80×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, s osvetlením, štvorcové
Skladom
70×90 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
70×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 2 e-shopoch

80×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 3 e-shopoch

60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
94×54 cm, s osvetlením, oválne
Skladom