



Konštrukcia a steny plechového záhradného domčeka Toolster 86x162x181 cm sú vyrobené z kvalitnej, pozinkovanej ocele v hrúbke 0,26 – 0,6 mm vo farbe antracit, ktorá je odolná voči korózii a zabezpečuje pevnosť a odolnosť celého domčeka. Výhodou domčeka sú praktické, posuvné dvere, ktoré šetria miesto. Tento domček sa stane neodmysliteľnou súčasťou Vašej záhrady a užitočným pomocníkom na uskladnenie záhradného náradia a vybavenia, napríklad krovinorezu či lopát. S rozlohou 1,4 m2 je vhodný do menších záhrad, kde sa pohodlne zmestí. Rozmery domčeka sú (DxŠxV): 86x162x181 cm. Domček nedisponuje kovovou základňou.
| Materiál | Drevo, Plech |
|---|---|
| Čistá váha dodávateľa | 27 kg |
| Dĺžka | 86 cm |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 31 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.107 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Toolster |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Sivá |
| Materiál (primárny) | Kov |
| Materiál (slovne) | Plech |
| Osvetlenie | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do záhrady |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Tvar | Hranatý |
| Výrobca | NABBI |

107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom