Odporúčame
Nie je skladom
Bavlnené obliečky DRÁČIK na jednolôžko
Rozmery 140×200 cm
156,31 €
História cien
- 3. 4. 2026 - 156,31 €
- 19. 10. 2025 - 156,31 €
- 7. 10. 2025 - 169,9 €
- 3. 9. 2025 - 168,9 €
- 25. 8. 2025 - 157,08 €
- 4. 6. 2025 - 168,9 €
- 26. 5. 2025 - 155,39 €
- 15. 4. 2025 - 168,9 €
- 11. 4. 2025 - 155,39 €
- 24. 2. 2025 - 168,9 €
- 1. 1. 2025 - 167,99 €
- 3. 12. 2024 - 163,9 €
- 28. 11. 2024 - 150,78 €
- 4. 11. 2024 - 163,9 €
- 28. 10. 2024 - 150,78 €
- 16. 10. 2024 - 163,9 €
- 30. 9. 2024 - 158,9 €
- 27. 9. 2024 - 144,6 €
- 6. 5. 2024 - 146,2 €
- 18. 3. 2024 - 158,9 €
- 1. 2. 2024 - 142,98 €
- 15. 1. 2024 - 100,06 €
Popis produktu
O obliečkach Certifikované materiály Ručne ušité Zapínanie na skrytý zips Set obsahuje obliečku na prikrývku aj vankúš Praktické rozmery 140x200 cm, 70x90 cm Obliečky vyperiete na 40 °C 2 ročná garancia Radosť v očiach vášho dieťatka zaručená Farby výrobkov na fotografiách sa môžu líšiť od skutočných farieb v závislosti od nastavenia vášho monitora.
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Zelená |
| Zvoľte farbu | Zelená šalvia |
| Súprava obsahuje | 1 obliečku na prikrývku, 1 obliečku na vankúš |
| Rozmer | 140x200 cm, 70x90 cm |
| Miera tolerancie | Bavlnené plátno sa môže praním či žehlením mierne zraziť, preto krajčírky obliečok šijú zámerne až o 5% väčšie |
| Špeciálne výhody | Ručne šité, zapínanie na krytý zips |
| Údržba | Možno prať v práčke pri max. teplote 40 °C, odstreďovanie max. 800 otáčok. Nesušiť v sušičke. Nebieliť. Je možné žehliť, najlepšie žehličkou s funkciou pary. |
| Podľa certifikácie | TÜV Rheinland |
| Výrobca | Pre Benlemi v EÚ |
| Materiály | Bavlna |
| Motívy | Zvieratá |
| Vzory | Zvieratá |
| Typ produktu | Obliečky |
| Rozmery | 140x200 cm, 70x90 cm |
| Svietiaci v tme | Ne |
| Úroveň kvality | Exclusive |
| Rozmery vankúša | 70x90 cm |
| Rozmery prikrývky | 140x200 cm |
| Motivy | Zvieratá |
| Rozmer vankúša | 70x90 cm |
| Rozmer prikrývky | 140x200 cm |
Najlepšie produkty od Benlemi.sk

39,86 €
Vystužená polstrovaná prebaľovacia podložka pre bábätká VLK
Mäkká
Skladom
21,68 €
Mäkká obojstranná prebaľovacia podložka 46 x 68 cm MACKO
Mäkká
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
21,68 €
Mäkká obojstranná prebaľovacia podložka 46 x 68 cm PIVOŇKA
Mäkká
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
39,86 €
Vystužená polstrovaná prebaľovacia podložka pre bábätká PRÍRODA
Mäkká
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom




























