



Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieNajlepšia cena za posledných 30 dní: 29,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zababušte sa do štýlovej baránkovej deky, ktorá zaujme decentným dizajnom a univerzálnou farbou. Kombinácia tmavosivého mikroflanelu a bieleho baránka je tou správnou voľbou pre všetkých, ktorí si nepotrpia na divoké vzory a výrazné farby. Hoci decentná, rozhodne ale nie je nudná. Sivú stranu zdobí jemný embosovaný vzor snehových vločiek, ktorý z tejto deky robí perfektný doplnok k zimnému pohodlnému zababušeniu.Deka má z jednej strany úžasne jemný mikroflanel a z druhej strany huňatého baránka. Baránok z mäkučkého mikrovlákna je veľmi jemný, hebký a nadýchaný. Je dokonale hrejivý, takže si ho zamilujú aj najväčší zmrzlíci. Zahreje rovnako spoľahlivo ako pravá vlna s tým rozdielom, že neláka roztoče. Je tak skvelou voľbou pre alergikov a bude rozmaznávať aj citlivú pokožku.Gramáž: vrchná strana 240 gsm, spodná baránková strana 220 gsm
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Materiál | Vlna |
| Motív | Vianočný |
| S barančekom | Ano |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Rozmery | 150 x 200 cm |
| Sušička | Nie |
| Veľkosť | 150 x 200 cm |
| Žehlenie | Nesmie sa žehliť |
| Výrobca | 4Home |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
Krásná hřejivá deka
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Výhodná cena
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Príjemná, hrejiva som spokojná s kvalitou
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Deka je krásně heboučká, hřejivá
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Naprostá spokojenost, deka je super
Krásná,kvalitní a tepla deka
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

140×200 cm, prešívaná, fleecová
Na odoslanie o 3 dni
Tkaná, z mikroplyšu, s barančekom
Na odoslanie o 3 dni
200×200 cm, vlnená, tkaná
Doprava zadarmo
Z mikroplyšu
Skladom
200×200 cm, pikniková, pletená
Skladom
Bavlnená, tkaná
Skladom