Porovnajte ceny od 68,44 € do 83,9 € v 3 e-shopoch:
Ferro Algeo, vaňová nástenná batéria bez sprchovej súpravy, čierna matná-chrómová, BAG1BL
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 68,44 € do 83,9 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 4,84 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 28. 5. 2026 - 79,06 €
- 23. 5. 2026 - 79,06 €
- 17. 5. 2026 - 75,52 €
- 11. 4. 2026 - 75,43 €
- 2. 4. 2026 - 75,3 €
- 3. 2. 2026 - 74,22 €
- 28. 5. 2026 - 74,22 €
- 23. 5. 2026 - 74,22 €
- 17. 5. 2026 - 68,44 €
- 11. 4. 2026 - 68,17 €
- 2. 4. 2026 - 67,79 €
- 3. 2. 2026 - 74,22 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Ferro Algeo, vaňová nástenná batéria bez sprchovej súpravy, čierna matná-chrómová, BAG1BL Výrobca: Ferro Séria: Algeo Katalógové číslo: BAG1BL Typ: nástenná sprchová batéria / páková Prevedenie: čierna matná / chróm lesklý Akustická skupina (výtok): N Trieda prietoku (výtok): S Ovládací prvok: keramická kartuša Primer kartuše [mm]: 35 Teplota vody [°C] max.: 90 Počet montážnych otvorov: 2 Materiál/materiál tela: mosadz Montáž: nástenná Typ a priemer spojov: excentrické pripojenie G1/2 Rozstupy pripojenia [mm]: 150 ± 20 Metóda balenia: krabica Perlátor: M24x1
Parametre
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
|---|---|
| Povrchová úprava | Chróm |
| Ovládanie | Pákové |
| Ekologické | Ano |
| Farba | Čierna |
| Rozteč | 150 mm |
| Ean | 5902194979023 |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Výrobca | Ferro |
| Séria | Ferro Algeo |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Typ | Batérie - pákové vaňové batérie |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Odporúčame

Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsená rose gold SATBAUR222BRG
Nástenná 150 mm, bronzová, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Tecturis S bez sprchového setu 150 mm matná čierna 73422670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria GROHE Essence New so sprchovacím setom 150 mm chróm 33628001
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO27210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Talis E bez sprchového setu 150 mm chróm 71740000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria RAV SLEZÁK Vltava so sprchovacím setom 150 mm čierna VTE454.5/1CMAT
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsený gun metal SATBAUR222BGM
Nástenná 150 mm, páková, šírka
Skladom
Mexen Alma voľne stojaca vaňová batéria, zlatá - 75033-50
Podlahová, bronzová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch

Vaňová batéria Hansgrohe Logis bez sprchového setu 150 mm chróm 71400000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria GROHE Grohtherm 800 bez sprchového setu 150 mm chróm 34756000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Ecostat Element bez sprchového setu 150 mm chróm 13347000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO22210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Mood s vaňovým setom 150 mm chróm SATBSMOOD222SET1
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
