
Pohovka s taburetkami Clivia Home III, Taburetka: ľavá strana, Dostupné poťahy: Enjoy 2
85×178×98 cm, rozkladacia, s úložným priestorom, trojmiestna
539 €

Pohovka s taburetkami Clivia Home III, Taburetka: ľavá strana, Dostupné poťahy: Enjoy 17
85×178×98 cm, rozkladacia, s úložným priestorom, trojmiestna
539 €
Pohovka s taburetkami Clivia Home III, Taburetka: ľavá strana, Dostupné poťahy: Enjoy 2
Rozmery 85×178×98 cm
Vybraná varianta:Pohovka s taburetkami Clivia Home III, Taburetka: ľavá strana, Dostupné poťahy: Enjoy 2
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 525 €
História cien
- 2. 5. 2026 - 539 €
- 28. 4. 2026 - 539 €
- 17. 4. 2026 - 525 €
- 31. 3. 2026 - 519 €
- 4. 3. 2026 - 525 €
- 20. 1. 2026 - 529 €
- 10. 1. 2026 - 515 €
- 15. 11. 2025 - 529 €
- 7. 11. 2025 - 525 €
- 30. 10. 2025 - 529 €
- 28. 10. 2025 - 539 €
- 22. 10. 2025 - 554 €
- 21. 10. 2025 - 525 €
- 14. 8. 2025 - 555 €
- 1. 8. 2025 - 575 €
- 17. 7. 2025 - 539 €
- 15. 7. 2025 - 525 €
- 4. 7. 2025 - 555 €
- 30. 4. 2025 - 519 €
- 20. 3. 2025 - 505 €
- 26. 2. 2025 - 499 €
- 23. 1. 2025 - 500 €
- 1. 1. 2025 - 513 €
- 18. 12. 2024 - 500 €
- 13. 12. 2024 - 488 €
- 6. 12. 2024 - 500 €
- 7. 10. 2024 - 488 €
- 12. 9. 2024 - 508 €
- 20. 6. 2024 - 523 €
- 27. 3. 2024 - 503 €
- 14. 3. 2024 - 526 €
- 6. 3. 2024 - 503 €
- 7. 2. 2024 - 495 €
- 15. 1. 2024 - 496 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Clivia Home III je trojmiestna pohovka, ktorá svojim užívateľom zaručí mimoriadne pohodlie a komfort počas odpočinku.Je vybavená funkciou spánku, úložným priestorom na posteľnú bielizeň a taburetkami, ktoré budú slúžiť ako dodatočné sedadlo pre hostí alebo rodinných príslušníkov.Jej jedinečný dizajn a bohaté farby zapadnú do usporiadania moderného aj klasickejšieho interiéru. Bude to skvelá dekorácia do miestnosti.Pohovka Clivia Home III je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dokonalý vzhľad nábytku už roky.Rozmery:Pohovka: šírka: 152 cm, šírka s taburetkami: 178 cm, šírka: 98 cm,výška: 85cmplocha na spanie: 196 x 132 cm,rozmery úložného priestoru: dĺžka: 129 cm, šírka: 66 cm, výška: 19 cmTaburetky (x2): šírka: 35 cm, hĺbka: 35 cm, výška: 40 cmPrevedenie:rám: borovicové drevo + drevotrieska,sedadlo a operadlo: pena T25 / 42 + vlnová pružina,taburetky: 7 mm hrubý HDF + polystyrénová štruktúra +pena T28 s hrúbkou 5 cm,sedačka sa dá rozložiť, čo sa dá využiť na spánok,sedačka disponuje úložným priestorom,nohy: kovové,trvalo čalúnené operadlo,vankúš bez zipsu v cene,pohovka je voľne stojaca v miestnosti (chrbát potiahnutý látkou)Záruka: 24 mesiacov
Rozmery
| Šírka: | 178 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 98 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Moderný |
| S nožičkami | Ano |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Úložný priestor | Áno |
| Dĺžka spacej plochy | 196 |
| Šírka spacej plochy | 132 |
| Nohy | Nízke |
| Počet miest na sedenie | 3 |
| Spôsob rozkladu | Výsuvný rozklad |
| Výplň sedadiel | Pružiny faliste |
| Výplň operadla | Pena |
| Podrúčky | Štandardné |
| Výrobca | MIRJAN |
Odporúčame

Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Zelená
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka THALIA - Sivá
Rozkladacia, v modernom štýle, látková
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Kožená sedacia súprava PATTY, trojmiestna, hnedá
Rozkladacia, trojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Sivá
91×220×93 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Pohovka s úložným priestorom, čierna/svetlosivá, PABLO
Rozkladacia, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo


























