Odporúčame
História cien
- 2. 5. 2026 - 617,2 €
- 20. 2. 2025 - 617,2 €
- 18. 2. 2025 - 746,5 €
- 18. 2. 2025 - 616,8 €
- 11. 2. 2025 - 617,6 €
- 17. 1. 2025 - 622,8 €
- 19. 1. 2024 - 610,5 €
- 15. 1. 2024 - 581,8 €
Popis produktu
Vzhľad pohovky Prevedenie: Trojmiestna pohovka Veľkosť: Pohovka do 250 cm Farba: Krémová Poťah: LINCOLN 03 Pozn.: Dekor drevotriesky vo vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie. Materiál pohovky Konštrukcia je vyrobená z bukového a borovicového dreva. Ďalšími materiálmi na výrobu rámu pohovky sú drevotrieska, preglejka a tvrdá doska. Sedáky sú vyrobené z vlnitých pružín a kvalitnej matracovej HR peny. Zloženie poťahu : 100% Polyester Materiál poťahu : Manšestr (Velur) Typ peny: HR pena Typ sedáku: Pružinové jádro Odolnosť proti oderu (Martindale): 100 000 Rozmery pohovky Šírka: 240 cm Hĺbka: 94 cm Hĺbka sedu: 53 cm Výška: 75 cm Výška sedu: 44 cm Výška nôh: 4 cm Plocha na spanie: 193 x 140 cm Vybavenie Úložný priestor: Áno Lôžková úprava: Áno Lôžková úprava Rozkladanie do lôžka: Áno Typ rozkladania: Mechanizmus so sklopnými chrbtami Dodávané v demonte. Lincoln Plyšová hebká látka Lincoln svojím vzhľadom pripomína menčester. Jeho jedinečný 3D efekt je na dotyk príjemný, navyše veľmi pevný a odolný. Jemné chĺpky na povrchu sa ľahko čistia pomocou špeciálnych prípravkov pre čalúnený nábytok. Pre svoje jedinečné vlastnosti sa využíva ako čalúnická textília na sedacie súpravy, kreslá i stoličky. Vyrobená je zo 100% polyesteru o vysokej gramáži . Dôležitým parametrom používaných tkanín je ich pevnosť a odolnosť proti oderu, tzv. Test Martindale. V laboratórnych podmienkach to znamená, že po prekonaní určitého počtu cyklov javí látka opotrebovanie.Čím je číslo vyššie, tým lepšie. Látka Lincoln sa pýši číslom 100.000 cyklov , teda úplného maxima. Bežné látky v domácnosti majú okolo 20.000 cyklov.
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Farba | Béžová |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Úložný priestor | S úložným priestorom |
| Nožičky | S nožičkami |
| Materiál poťahu | Látka |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Výška nôh | 4 cm |
| Výška sedu | 44 cm |
| Rozmery | 240 x 94 x 75 cm |
| Plocha na spanie pohovky | 193 x 140 cm |
| Nosnosť | Nosnosť 110 kg / 1 sedacie miesto |
Recenzie
Používateľské recenzie
Rada by som ohodnotila tovar, ale ani po 23 dnoch od objednania tovar nemam, komunikacia na bode nula, takze stale cakam
Zakúpené v eshope SCANDIshop.sk
Najlepšie produkty od SCANDIshop.sk

Svetlobéžová sedacia súprava do U SMART COSARO 295x140 cm
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Lamelový rošt 180 x 200 cm
180×200 cm, lamelový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Lamelový rošt 90 x 200 cm
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetlobéžový taburet SMART COSARO s úložným priestorom 65x65 cm
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Tmavohnedá sedacia súprava do U SMART COSARO 295x140 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojvrstvový chránič matraca - TOPPER 80x200 cm
80×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Latkový rošt s textíliou 90 x 200 cm
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
IB Laursen Drevená lyžička z akáciového dreva ACACIA WOOD
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojan na uteráky LINESTRO kovový so 4 ramenami 93x45cm, zlatý
Stojanový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Pléd z recyklovanej bavlny MYCHA IBIZA 130x170 cm, béžový
130×170 cm, bavlnená, tkaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový odkvapkávač na riad AVERO biely
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Detský úložný box DOMČEK D3 borovica
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Detské ihrisko na záhradu NERF BATTLE FORT 4,45x1,84 m
200×100 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Tmavomodré kancelárske kreslo NOTO VELVET
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Tmavosivý zamatový prehoz na posteľ ARROW VELVET Rozmer: 170 x 210 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sada 3 detských prepraviek STAR
Z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusová osuška BAMBOO 70 x 140 cm hnedá, 70% bambus | 30% bavlna
Bambusový, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Detský úložný box DOMČEK D3 biely
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne














