Odporúčame
GEDY 2483-14 Smart rohová polica do sprchy, 20 x 8 x 15,1 cm, čierna mat
Rozmery 8×20×15 cm
20,99 €
História cien
- 27. 5. 2026 - 20,99 €
- 18. 2. 2026 - 20,99 €
- 16. 2. 2026 - 22,99 €
- 10. 2. 2026 - 27,99 €
- 15. 1. 2026 - 29,99 €
- 1. 1. 2025 - 27,99 €
- 29. 1. 2024 - 26,49 €
Popis produktu
Vďaka tejto polici si do sprchy umiestnite sprchový gél, šampón a prípadne ďalšiu kozmetiku, ktorú na každodennú hygienu potrebujete. Upevňuje sa navŕtaním do steny.
Rozmery
| Šírka: | 20 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 15 cm |
| Výška: | 8 cm |
Parametre
| Tvar | Rohové |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Hĺbka (cm) | 15,1 cm |
| Materiál | Nerez |
| Šírka (cm) | 20 cm |
| Výška (cm) | 8 cm |
| Výrobca | Gedy |













