Odporúčame
GEDY 8079 Junior dvojposchodová rohová polička, 18,9 x 38,5 x 13,9 cm, termoplast, biela
Rozmery 38×18×13 cm
10,49 €
História cien
- 2. 5. 2026 - 10,49 €
- 25. 3. 2026 - 10,49 €
- 24. 3. 2026 - 11,99 €
- 16. 1. 2026 - 12,99 €
- 10. 1. 2026 - 12,49 €
- 5. 1. 2026 - 12,99 €
- 17. 12. 2025 - 12,49 €
- 13. 12. 2025 - 12,99 €
- 10. 12. 2025 - 12,49 €
- 24. 11. 2025 - 12,99 €
- 4. 7. 2025 - 12,49 €
- 12. 6. 2025 - 11,49 €
- 2. 5. 2025 - 13,49 €
- 11. 3. 2025 - 12,99 €
- 1. 1. 2025 - 13,99 €
- 15. 12. 2024 - 13,49 €
- 28. 11. 2024 - 12,99 €
- 19. 11. 2024 - 11,99 €
- 19. 10. 2024 - 12,99 €
- 3. 10. 2024 - 11,49 €
- 24. 9. 2024 - 9,99 €
- 17. 9. 2024 - 10,99 €
- 31. 7. 2024 - 11,99 €
- 9. 4. 2024 - 10,49 €
- 29. 1. 2024 - 9,49 €
Popis produktu
Vďaka tejto polici môžete umiestniť do sprchovacieho kúta vaše kozmetické nevyhnutnosti. Na háčiky na spodnej strane potom zavesíte špongie alebo kefy. Inštaluje sa navŕtaním do steny alebo nalepením na obklady.
Rozmery
| Šírka: | 18 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 13 cm |
| Výška: | 38 cm |
Parametre
| Tvar | Rohové |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Hĺbka (cm) | 13,9 cm |
| Materiál | Plast |
| Šírka (cm) | 18,9 cm |
| Výška (cm) | 38,5 cm |
| Výrobca | Gedy |










