Odporúčame
Nie je skladom
Vitrína 2D2W, biela, OLJE
Popis produktu
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany/MDF/sklo Farba: biela Rozmery (ŠxHxV): 90x37x200,6 cm Hrúbka materiálu: 1,6 cm Výška nožičiek: 16 cm Výška police: 29,2 cm Uzavretý úložný priestor Štvordverová S policami ABS hrany Bez LED osvetlenia Možnosť dokúpenia LED osvetlenia Dodávaný v demonte
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Sklo, Lamino |
| Farba | Biela |
| Štýl | Provence |
| Osvetlenie | Ano |
| Vyska | 200.6 cm |
| Sirka | 90.0 cm |
| Hlbka | 37.0 cm |
| Dekor | Biela |
| Styl | Provensálsky |
| S_funkciou_rozlozenia | 0 |
| Dvojdverova | 0 |
| Stvordverova | 1 |
| Výrobca | Kondela |

