Odporúčame
Vitrína RW68 80x42 cm Sivá
Rozmery 190×80×42 cm
História cien
- 12. 5. 2026 - 568 €
- 5. 2. 2025 - 568 €
- 1. 1. 2025 - 537 €
- 30. 11. 2024 - 527 €
- 25. 11. 2024 - 502 €
- 1. 7. 2024 - 676 €
- 19. 4. 2024 - 690 €
- 15. 1. 2024 - 655 €
Popis produktu
Vitrína RW68 je vyrobená z mimoriadne odolného prírodného borovicového dreva, ktoré zaručuje odolnosť a stabilitu konštrukcie nábytku. Sklenená úprava dvierok umožňuje vystaviť dekoratívne prvky, zdôrazňujúce originálny dizajn. Prírodný materiál dokonale kombinuje eleganciu s funkčnosťou a vytvára tak jedinečný interiér. Nábytok je vyrobený s použitím najlepšieho borovicového dreva a trojitým lakovaním ekologickými lakmi. Výrobok je dodávaný v baleniach pre vlastnú montáž. Rozmery: Celková šírka: 80 cm Celková výška: 190 cm Celková hĺbka: 42 cm Hrúbka prvku: 2 cm Štvorcová noha: 5 cm foto je iba ilustračné
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 42 cm |
| Výška: | 190 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Počet políc | 3 |
| Farba produktu | Biela;Hnedá;Sivá |
| Hrana | Zaoblená |
| Farebná varianta | Sivá |
| Systém zatvárania | Výsuvné;Otočné dvere |
| Presklené | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Drevo |
| Polica | Áno |
| Váha | 45 kg |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Počet zásuviek | 2 |
| Počet dverí | 2 |
| Dekor | Dub;Borovica |
| Výrobca | MAGNAT |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/biela
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - Mikro Čierná
90×148×87 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň
Taštičkový matrac H24 90x200 cm + chránič matraca
24×90×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Taštičkový matrac H24 180x200 cm + chránič matraca
24×180×200 cm, zdravotný, taštičkový
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rohová rozkladacia sedacia súprava ETNA Pravá Béžová
92×223×140 cm, rozkladacia, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň



