Odporúčame
Posteľ BRITA 160x200cm z masívu borovice Jelša
Rozmery 83×160×200 cm
História cien
- 12. 5. 2026 - 197 €
- 5. 2. 2025 - 197 €
- 1. 1. 2025 - 190 €
- 30. 11. 2024 - 187 €
- 25. 11. 2024 - 178 €
- 1. 7. 2024 - 284 €
- 19. 4. 2024 - 289 €
- 15. 1. 2024 - 280 €
Popis produktu
Posteľ Brita je vyrobená výhradne z prírodnej borovice. Lôžka sú ručne farbené, brúsené a znovu lakované, iba tento postup zaručí požadovaný konečný výsledok. Posteľ vyzerá dokonale a zachováva si svoju pôvodnú štruktúru. Tieto lôžka sú lakované matným ekologickým lakom. Drevené postele MAGNAT sú veľmi pevné, odolné a precízne prevedené. hrúbka rámu postele je 2,6 cm doplňujúca piata noha vysoká pevnosť, odolnosť a stabilita stabilitu upevňuje 8 kolíkov a 4 skrutky, ktoré treba riadne utiahnuť Súčasťou postele je latkový rošt. Rozmery: hrúbka dosky: 2,6 cm šírka: 165 cm dĺžka: 205 cm výška čela za hlavou: 82,5 cm výška čela pri nohách: 33 cm výška od zeme k spodnej časti lôžka: 20 cm výška od zeme k matracu 25 cm vnútorná šírka postele: 160 cm vnútorná dĺžka lôžka: 200 cm hĺbka od roštu po okraj postele: 7 cm
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 83 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Set | Vrátane roštu |
| Materiál | Drevo |
| Dekor | Jelša |
| Výška čela pri nohách | 33 cm |
| Farba dreva | Jelša |
| Farba produktu | Hnedá;Oranžová |
| Hrana | Zaoblená |
| Výška od zeme ku dnu postele | 21 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Rošt | Áno |
| Čelo | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Nosnosť | 200 kg |
| Spacia plocha | 160x200 cm |
| Váha | 37 kg |
| Matrac | Nie |
| Materiál nôh | Drevo |
| Dĺžka postele | 206 cm |
| Výrobca | MAGNAT |
Recenzie
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka ETNA Sivá
92×152×92 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/biela
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - Mikro Čierná
90×148×87 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, z lamina, matná
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň




















