

Posteľ Eliza je vyrobená výhradne z prírodnej borovice. Lôžka sú ručne farbené, brúsené a znova lakované. Iba tento postup zaručí požadovaný konečný výsledok. Posteľ vyzerá dokonale a zachováva si svoju pôvodnú štruktúru. Tieto lôžka sú lakované matným ekologickým lakom. Drevené postele MAGNAT sú veľmi pevné, odolné a precízne prevedené. hrúbka rámu postele je 2,6 cm doplňujúca piata noha vysoká pevnosť, odolnosť a stabilita stabilitu upevňuje 8 kolíka a 4 skrutky, ktoré treba riadne utiahnuť Súčasťou postele je latkový rošt. Rozmery: hrúbka dosky: 2,6 cm šírka: 125 cm dĺžka: 205 cm výška od zeme k spodnej časti lôžka: 20 cm výška od zeme k matracu 25 cm výška vyššieho čela postele 82,5 cm výška nižšieho čela postele 33 cm vnútorná šírka postele: 120 cm vnútorná dĺžka lôžka: 200 cm hĺbka od roštu po okraj postele: 7 cm
| Výška čela pri nohách | 33 cm |
|---|---|
| Farba dreva | Orech |
| Farba produktu | Hnedá;Oranžová |
| Hrana | Zaoblená |
| Výška od zeme ku dnu postele | 21 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Rošt | Áno |
| Čelo | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Nosnosť | 120 kg |
| Spacia plocha | 120x200 cm |
| Váha | 32 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;Masívne drevo |
| Matrac | Nie |
| Materiál nôh | Drevo |
| Dĺžka postele | 206 cm |
| Dekor | Orech;Jelša;Dub;Borovica |
| Výrobca | MAGNAT |

205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň