Odporúčame
História cien
- 30. 5. 2026 - 152 €
- 18. 2. 2025 - 152 €
- 5. 2. 2025 - 101 €
- 1. 1. 2025 - 107 €
- 30. 11. 2024 - 105 €
- 25. 11. 2024 - 100 €
- 1. 7. 2024 - 150 €
- 27. 1. 2024 - 144 €
Popis produktu
Posteľ vyrobená z masívnej borovice. Vyznačuje sa vysokou životnosťou, stabilnosťou. Posteľ je ručne morená a ďalej je dvakrát lakovaná ekologickým lakom. Táto posteľ je dodávaná s roštom a bez matraca. Hĺbka na uloženie matraca je 6 cm. Možnosť dokúpenia úložnej zásuvky pod posteľ. Rozmery postele: Vonkajšia dĺžka 205cm Vonkajšia šírka 107cm Výška čela pri hlave 50cm Výška čela pri nohách 34cm Rozmery matraca: 100x200cm Farebná paleta: Ponúkame možnosť nalakovania postele v odtieňoch: dub, jelša, orech a bezfarebný lak. Rošt: Súčasťou postele je drevený latkový rošt. Zásuvka pod posteľ: V cene postele nie je zahrnutá zásuvka pod posteľ ani matrac, možnosť doobjednať.
Rozmery
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 50 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Dekor | Borovica |
| S úložným priestorom | Ano |
| Set | Vrátane roštu |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Čierna |
| Čelo | Áno |
| Rošt | Áno |
| Váha | 26 kg |
| Hrana | Zaoblená |
| Matrac | Nie |
| Nosnosť | 120 kg |
| Materiál nôh | Drevo |
| Dĺžka postele | 205 cm |
| Spacia plocha | 100x200 cm |
| Farba produktu | Hnedá;Oranžová |
| Úložný priestor | Nie |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Výška čela pri nohách | 35 cm |
| Výška od zeme ku dnu postele | 20 cm |
| Výrobca | Maxi-Drew |
Recenzie
Používateľské recenzie
Všetko podľa ponuky.
Rost je naozaj veľmi nestabilný.
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Som veľmi spokojný!
Zakúpené v eshope sg-nabytok.sk
Preložené z maďarčiny ()
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa MIAMI I biela šírka 120 cm
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň

































