




Posteľ Euro je vyrobená z masívnej borovice. Vyznačuje sa vysokou životnosťou, stabilnosťou. Posteľ je ručne morená a ďalej je dvakrát lakovaná ekologickým lakom. Táto posteľ je dodávaná s roštom a bez matraca. Hĺbka na uloženie matraca je 6 cm. Možnosť dokúpenia úložnej zásuvky pod posteľ. Rozmery postele: Vonkajšia dĺžka 205cm Vonkajšia šírka 147cm Výška čela pri hlave 50cm Výška čela pri nohách 34cm Rozmery matraca: 140x200cm Farebná paleta: Ponúkame možnosť nalakovania postele v odtieňoch: dub, jelša, orech a bezfarebný lak. Rošt: Súčasťou postele je drevený latkový rošt. zásuvka pod posteľ: V cene postele nie je zahrnutá zásuvka pod posteľ ani matrac, možnosť doobjednať.
| Výška čela pri nohách | 35 cm |
|---|---|
| Farba produktu | Hnedá;Oranžová |
| Hrana | Zaoblená |
| Výška od zeme ku dnu postele | 20 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Rošt | Áno |
| Čelo | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Nosnosť | 150 kg |
| Spacia plocha | 140x200 cm |
| Váha | 34 kg |
| Materiál | Drevo;Kov;Plast;Masívne drevo |
| Matrac | Nie |
| Materiál nôh | Drevo |
| Dĺžka postele | 205 cm |
| Dekor | Orech;Jelša;Dub;Borovica |
| Výrobca | Maxi-Drew |

85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
215×200×58 cm, trojdverový, s posuvným otváraním
Na odoslanie o 1 týždeň