
Biante Saténový behúň na stôl polyesterový Satén LUX-017 Smotanový 20x120 cm
120×20 cm, behúne, jednofarebný, z polyesteru
8,22 €

Biante Saténový behúň na stôl polyesterový Satén LUX-017 Smotanový 20x180 cm
20×180 cm, behúne, jednofarebný, z polyesteru
11,7 €

Biante Saténový behúň na stôl polyesterový Satén LUX-017 Smotanový 20x140 cm
20×140 cm, behúne, jednofarebný, z polyesteru
9,53 €

Biante Saténový behúň na stôl polyesterový Satén LUX-017 Smotanový 20x160 cm
20×160 cm, behúne, jednofarebný, z polyesteru
10,83 €

Biante Saténový behúň na stôl polyesterový Satén LUX-017 Smotanový 35x120 cm
35×120 cm, behúne, jednofarebný, z polyesteru
10,4 €

Biante Saténový behúň na stôl polyesterový Satén LUX-017 Smotanový 35x160 cm
35×160 cm, behúne, jednofarebný, z polyesteru
13,88 €

Biante Saténový behúň na stôl polyesterový Satén LUX-017 Smotanový 35x140 cm
35×140 cm, behúne, jednofarebný, z polyesteru
11,27 €

Biante Saténový behúň na stôl polyesterový Satén LUX-017 Smotanový 45x120 cm
45×120 cm, behúne, jednofarebný, z polyesteru
11,7 €

Biante Saténový behúň na stôl polyesterový Satén LUX-017 Smotanový 35x180 cm
35×180 cm, behúne, jednofarebný, z polyesteru
15,61 €

Biante Saténový behúň na stôl polyesterový Satén LUX-017 Smotanový 45x140 cm
45×140 cm, behúne, jednofarebný, z polyesteru
12,14 €

Biante Saténový behúň na stôl polyesterový Satén LUX-017 Smotanový 45x180 cm
45×180 cm, behúne, jednofarebný, z polyesteru
16,05 €

Biante Saténový behúň na stôl polyesterový Satén LUX-017 Smotanový 45x160 cm
45×160 cm, behúne, jednofarebný, z polyesteru
14,74 €
Biante Saténový behúň na stôl polyesterový Satén LUX-017 Smotanový 35x160 cm
Rozmery 35×160 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 11,79 €
História cien
- 17. 5. 2026 - 13,88 €
- 1. 5. 2026 - 13,88 €
- 28. 4. 2026 - 11,79 €
- 11. 4. 2026 - 13,88 €
- 8. 4. 2026 - 11,79 €
- 13. 3. 2026 - 13,88 €
- 10. 3. 2026 - 11,79 €
- 6. 3. 2026 - 13,88 €
- 19. 8. 2024 - 11,79 €
- 4. 7. 2024 - 13,88 €
- 1. 7. 2024 - 11,79 €
- 18. 1. 2024 - 13,85 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Dekoračný saténový behúň na jedálenský stôl v smotanovej farbe, ušitý zo 100% polyesterovej látky Satén LUX. Vysoká pevnosť a luxusný lesklý vzhľad, to sú hlavné prednosti tejto látky. Lícová strana látky je kovovo lesklá, rubová strana je matná. Gramáž látky 170 g/m2. Dekoračné behúne sú praktickým doplnkom interiéru Vášho domu, bytu, chalupy a sú vhodné aj do hotelov a reštaurácií. Odporúčaný presah (previs) behúňa je cca 20-30 cm na každej strane stola, tzn. ak máte stôl dlhý napr. 100 cm, objednajte behúň s dĺžkou 140 až 160 cm. Šijeme v našich krajčírskych dielňach v ČR, ponúkame aj rozmery na mieru.
Rozmery
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 160 cm |
Parametre
| Materiál | Polyester, Satén |
|---|---|
| Metráž | Kusové |
| Farba | Béžová |
| Sortiment | Behúne |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Motív | Jednofarebný |
| Druh materiálu | Satén |
| Vzor | Jednofarebný, Bez vzoru |
| Kolekcia | Satén LUX |
| Zloženie materiálu | 100 % Polyester |
| Údržba | Pranie na max. 30 °C, Žehlenie do 110 °C, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nesmie sa bieliť, Nemôže sa čistiť chemicky |
| Gramáž | 170 g/m² |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Rozmer behúňa | 35x160 cm |
| Výrobca | Biante |
Odporúčame

Obrus PVC 7752601, návin 20 m x 140 cm, biely, IMPOL TRADE
Z PVC, jednofarebný, metrážový
SkladomDoprava zadarmo
Obrus PVC 3581102 metráž, 20 m x 140 cm, levanduľa, IMPOL TRADE
Z PVC, metrážový, klasický
Skladom
Obrus PVC 3410000 transparentný hladký metráž, 30 m x 140 cm, IMPOL TRADE
Z PVC, jednofarebný, metrážový
Skladom



